Results 1 to 6 of 6

Thread: Sr-x230cu

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Sr-x230cu

  a mund te me ndihmoje ndonjeri per ket lloj receiveri me ndonje info per kodet se ne cfare formati i pranon dhe si futen.falimenderit

 2. #2

  Re: Sr-x230cu

  po na kallzo,e disponon usb, starsati yt. nqs po ,do te degoj gjerat ma te reja per te

 3. #3

  Talking Re: Sr-x230cu

  me kallzo modelin e sakt, eshte starsat sr-x230cu super apo starsat starsat sr-x230usb

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Sr-x230cu

  eshte starsat sr-x230usb.falimenderit per ndihmen

 5. #5

  Re: Sr-x230cu

  besoj se ta kompleton satelitin ky firmware, futja me ane te usb,. ti bane prove po pate ndonje gje mangut na kallzo, ok{ firmware eshte- new-}

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Sr-x230cu

  kete e kam hedhur por dua te di ne cfare formati i merr kodet dhe cfare ka te vecante ky ap,a mund te lidh dy ap te tille me nje karte apo jo,falimenderit per ndihmen

Similar Threads

 1. Menu password sr-x230cu
  By supertecnico in forum Starsat
  Replies: 7
  Last Post: 18-11-2008, 11:35:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •