Digi TV Film: Program TV

22.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:30 The martian child
11:30 American gangster
14:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
15:31 Shoot em up
17:00 Darfur now
19:00 One missed call
20:30 The golden compass
22:30 Charlie Wilsons war
00:30 Being there
03:00 I am legend
05:00 American gangster

Digi Film 2

06:30 Mr. Woodcock
08:01 Beowulf
10:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
13:01 And then came love
15:00 Elizabeth - The golden age
17:00 American gangster
19:30 I am legend
21:30 Atonement
23:30 Purple rain
01:31 The getaway
03:31 December boys
05:30 One missed call

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 The Amazing Race
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
19:00 Stargate SG-1
19:05 Sue Thomas
20:00 Poza la minut
21:00 Schimbul trei
22:00 Minti criminale
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Minti criminale
03:00 Eli Stone
03:40 Brigada speciala
04:30 Poza la minut
04:55 Stagiarii

HBO

06:00 Fosta mea super gagica
07:40 Dragoste in ofsaid
09:25 Mort sau viu
10:50 Casa e un monstru!
12:20 Concurentul
13:55 Lionel Richie
14:50 Aventuri pe terenul de baseball
16:25 Sarbatori in catuse
17:55 Premonitia
19:30 Pe platourile de filmare (s) (AP)
20:00 O zi buna de plaja
20:15 seful sefilor
21:55 Larry David, inamicul public nr. 1
22:25 De inchiriat
23:35 Maini ucigase
01:05 Katrina
05:20 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Barbatii in negru
09:30 Cine este seful ?
10:30 Averea
12:30 Teo (reluare)
13:45 Familia Bundy
14:15 Regele Shaman
14:45 Casa Foster
15:15 Familia Bundy
15:45 Terapie intensiva
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld (sua, s. com.)
22:00 Afaceri infernale 2
00:30 The Shield
01:30 Afaceri infernale 2
03:30 Aproape de adevar
04:15 The Shield
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV

National Geographic

06:00 Long Way Down
07:00 Long Way Down
08:00 Total salbatic
09:00 Incredibila masinarie umana
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Extraterestrii
14:00 Incredibila masinarie umana
16:00 Crocodilul indian
17:00 Animale feroce
18:00 Megastructuri Megapoduri
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Interogatoriu ca la carte
22:00 Penitenciar
23:00 Dezastre in aer
00:00 Interogatoriu ca la carte
01:00 Penitenciar
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Interogatoriu ca la carte
04:00 Penitenciar
05:00 Dezastre in aer

ELVIS