Digi TV Film: Program TV

23.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:30 Atonement
09:30 Elizabeth - The golden age
11:30 Mr. Woodcock
13:01 Beowulf
15:01 I am legend
17:01 Rendition
19:30 Silk
21:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
23:32 Twelve Monkeys
02:01 The golden compass
04:01 Shoot em up
05:32 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie

Digi Film 2

07:01 The martian child
09:02 I am legend
11:00 Charlie Wilsons war
13:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 The golden compass
17:02 11th hour
18:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
20:00 Mr. Woodcock
21:31 American gangster
00:01 Woodstock
04:01 Rendition

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:05 Schimbul trei
22:00 Actiune
22:30 Actiune
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Actiune
02:30 Trezita la realitate
03:00 Eli Stone
03:45 Brigada speciala
04:00 Brigada speciala
04:35 Poza la minut
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 Concurentul
07:35 Lionel Richie
08:30 Aventuri pe terenul de baseball
10:05 Sarbatori in catuse
11:35 Premonitia
13:10 Premiile Academiei Europene
14:40 Invincibil
16:25 Toti oamenii regelui
18:30 Lectia de box
18:45 Altcineva
20:00 Numarul 2
21:35 Stratagema
23:05 Apocalipsa androizilor
00:40 Numarul 2
02:15 Stratagema
03:45 Apocalipsa androizilor
05:20 Cinema, cinema, cinema

Pro Cinema

09:00 Casa Foster pentru prieteni
09:30 Seinfeld, frate!
09:35 Seinfeld
10:00 Seinfeld, frate!
10:05 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 ProMotor
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:15 Viata la Casa Alba
16:15 Ghici ce-mi place la tine!
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld (sua, s. com.)
22:00 Americani in Europa
00:00 The Shield
01:00 Americani in Europa
02:45 Alerta maxima
03:30 The Shield
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Megastructuri Megapoduri
07:00 Animale feroce
08:00 Total salbatic
09:00 Planeta la control
10:00 Real? Viata pe Marte
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Megastructuri Megapoduri
14:00 Planeta la control
15:00 Real?-Viata pe Marte
16:00 Banditii din Selous
17:00 Animale feroce
18:00 Reciclarea uriasilor
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Ingineri
22:00 Mutari de proportii
23:00 Dezastre in aer
00:00 Ingineri
01:00 Mutari de proportii
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Ingineri
04:00 Mutari de proportii
05:00 Dezastre in aer

ELVIS