Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: G.I 770 to korax 66000 usb

 1. #1

  G.I 770 to korax 66000 usb

  tps ok 22 to 24 shtator

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  Mund ta shpjegosh i cik me qarte ket

 3. #3

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  ka ca gjana interesante, jam duke punuar me kete pune. por, sa te kem nje ide ma te qarte,dhe te sakte, do ti dergoj sa me shpejte{

 4. #4

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  starsat x30-50,G.Interstar 770,korax 66000 usb, jane nje lloj[ kane te njejtat parametra} thashe dhe ma pare qe korax 66000 u dukte interesant,por duhet ta vejme ne prove.. pa prove nuk bahet gja . keshtu qe te shohim, se qa bahet me kete tip clonimit

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  Gjeta ato firmwaret e konvertimit por desha me dit a eshte vetem sr x50cu apo edhe per 50xcu usb

 6. #6

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  eshte per starsat sr-x50cu usb. .>une i kam provu dhe nuk sjell ndonje gje te re ,per momentin, te shohim ne vazhdim se qa do kete per kete tip clonimit, {

 7. #7

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  tps punojne 100% 2 ditore,me ane te clonimit ne korax 66000usb,kjo eshte gjeja me ere tek kjo clonum,per te tjera gjera te reja do kete ne ditet ne vazhdim

 8. #8

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  kujdes ,se don i cik pune kjo clonim,

 9. #9

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  clonoje pastaj ktheje perseri ne G.Interstar 770 ,dhet fut tps key 24 to 26,funksinon per bukuri ok ok

 10. #10

  Re: G.I 770 to korax 66000 usb

  ok

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •