Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: D+ hapur

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  29-12-2006
  Posts
  109
  Uploads
  2

  Thumbs up D+ hapur

  D+ per momentin eshte hapur shikim te kendshem

 2. #2

  Re: D+ hapur

  e rendesishme eshte qe do i kemi shume shpejt

 3. #3

  Re: D+ hapur

  me cfar aparati

 4. #4

  Re: D+ hapur

  behet fjale per dreambox

 5. #5
  Senior Member nushi-73's Avatar
  Join Date
  13-09-2008
  Posts
  199
  Uploads
  0

  Re: D+ hapur

  e metabox a po punojn a jo ose ma mir a ka naj software per metabox qe punojn d+

 6. #6

  Re: D+ hapur

  mesa di une jo, megjith ate,do te shohim

 7. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: D+ hapur

  Ne dreambox kane qene gjithmone te hapura por ne cs,ndersa ne emu nuk hapen vetem spekullime jane ato qe qarkullojne ne forumet...

 8. #8
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: D+ hapur

  a munde te ma shpjegoj njeri metoden qe hapet d+ cfar eshte. cs. faliminderit

 9. #9

  Re: D+ hapur

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  a munde te ma shpjegoj njeri metoden qe hapet d+ cfar eshte. cs. faliminderit
  eshte card sharing dmth me nje abonim zyrtar te shohin me shume se nje abonent kjo duke u lidhur on line ne internet me server baze ose duke bere home sharing nje gje e ngjashme por duke mos perdorur internet por psh me serial cable.

 10. #10

  Re: D+ hapur

  tv cabo edhe d+ punojne 100% ok ne dreambox{emu code} jane te testuara.... pregatituni qe ti shijoni dhe ju ne fund te tetorit.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •