Digi TV Film: Program TV

24.09.08

Intelsat 11-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

07:00 11th hour
08:31 One missed call
10:02 Charlie Wilsons war
12:00 I am legend
14:00 American gangster
16:31 Charlie Wilsons war
18:31 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
21:30 And then came love
23:30 Scarecrow
01:31 Liar,liar
03:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
05:00 Elizabeth - The golden age

Digi Film 2

06:31 American gangster
09:01 Atonement
11:01 Beowulf
13:00 Elizabeth - The golden age
15:00 Mr. Woodcock
16:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
18:31 I am legend
20:30 Darfur now
22:31 The golden compass
00:30 The jackal
02:30 Round midnight
05:01 Beowulf

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:05 Apel: Crima
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Jericho
23:00 Eli Stone
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Jericho
02:50 Eli Stone
03:00 Eli Stone
03:35 Brigada speciala
04:25 Poza la minut
05:00 Stagiarii

HBO

06:00 Premiile Academiei Europene
07:35 Invincibil
09:15 Toti oamenii regelui
11:20 Altcineva
12:35 intalnirea perfecta
14:05 Concert Rihanna
15:20 Zoom - Academia supereroilor
16:50 Garfield 2
18:10 Omul din scaun
20:00 Cartita
22:30 O fata ca mine
00:00 Saruta mireasa
01:40 Opt milimetri 2
03:25 Cartita

Pro Cinema

09:00 Casa Foster pentru prieteni
09:30 Seinfeld, frate!
09:35 Seinfeld (sua, s. com.)
10:00 Seinfeld, frate!
10:05 Seinfeld (sua, s. com.)
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Entertainment News (reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Regele Shaman
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:00 Descopera Rom�nia (reluare)
15:30 Viata la Casa Alba
16:30 Ghici ce-mi place la tine!
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld (sua, s. com.)
22:00 Condamnat la uitare
00:00 The Shield
01:00 Condamnat la uitare
02:45 Alerta maxima
03:30 The Shield
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
07:00 Animale feroce
08:00 Total salbatic
09:00 Ingineri
10:00 Mutari de proportii
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Anchete aeronautice
13:00 Reciclarea uriasilor
14:00 Omul cu reactie
15:00 Momente uimitoare
16:00 Abdi inapoi in Africa
17:00 Animale feroce
18:00 SilkAir 185: Sinucidere?
19:00 Anchete aeronautice
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Inginerie exploziva
22:00 Megastructuri
23:00 Dezastre in aer
00:00 Inginerie exploziva
01:00 Megastructuri
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Inginerie exploziva
04:00 Megastructuri
05:00 Dezastre in aer

ELVIS