Digi TV Film: Program TV 25-09-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#############################


Digi Film 1

07:00 I am legend
09:00 Mr. Woodcock
10:31 The golden compass
12:30 Rendition
15:01 December boys
17:00 Beowulf
19:02 The martian child
21:00 Atonement
23:00 Shakespeare in love
01:00 Wyatt Earp
04:30 American gangster

Digi Film 2

07:00 Atonement
09:00 Shoot em up
10:30 American gangster
13:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
16:01 Silk
18:01 The golden compass
20:00 Charlie Wilsons war
22:00 I am legend
00:01 Meet Joe Black
03:01 I am legend
05:01 Atonement

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 The Shield: Lege si faradelege
03:00 The Shield: Lege si faradelege
03:45 Brigada speciala
04:00 Brigada speciala
04:35 Poza la minut
05:00 Stagiarii

HBO.

06:00 intalnirea perfecta
07:30 Concert Rihanna
08:50 Zoom - Academia supereroilor
10:20 Garfield 2
11:40 Omul din scaun
13:30 Musafirul
14:55 La bine si la rau
16:25 Jurnalul Suzannei
17:55 Acasa
18:10 Cand eram cantaret
20:00 Razboi pe calea undelor
21:50 Vantul groazei
23:20 Viziuni intunecate
01:00 Razboi pe calea undelor
02:50 Vantul groazei
04:20 Viziuni intunecate

Pro Cinema

09:00 Casa Foster pentru prieteni
09:30 Seinfeld, frate!
09:35 Seinfeld (sua, s. com.)
10:00 Seinfeld, frate!
10:05 Seinfeld (sua, s. com.)
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Ghici ce-mi place la tine!
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:15 Icstrim TiVi
15:45 Viata la Casa Alba
16:45 Zoom in 10
17:00 Zeita diavol
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Kung Fu-Legenda continua (12)
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld (sua, s. com.)
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld (sua, s. com.)
22:00 Demonii Kung Fu (15)
00:00 The Shield
01:00 Demonii Kung Fu
02:45 Kung Fu
03:30 The Shield
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

National Geographic

06:00 SilkAir 185 Sinucidere?
07:00 Animale feroce
08:00 Total salbatic
09:00 Inginerie exploziva
10:00 Megastructuri
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 SilkAir 185: Sinucidere?
14:00 Inginerie exploziva
15:00 Megastructuri
16:00 Maestrii camuflajului
17:00 Prinsi in fapt
18:00 Orasul interzis
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Planeta carnivorelor
22:00 Ucigasii de gorile
23:00 Dezastre in aer
00:00 Planeta carnivorelor
01:00 Ucigasii de gorile
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Planeta carnivorelor
04:00 Ucigasii de gorile
05:00 Dezastre in aer

ELVIS