Digi TV Film: Program TV 26-09-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################


Digi Film 1

07:00 Beowulf
09:01 One missed call
10:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
12:31 Silk
14:30 I am legend
16:30 Charlie Wilsons war
18:30 Elizabeth - The golden age
20:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
23:31 Purple rain
01:30 Scarecrow
03:30 Mr. Woodcock
05:00 Beowulf

Digi Film 2

07:01 Shoot em up
08:30 The golden compass
10:30 Rendition
13:00 Mr. Woodcock
14:31 American gangster
17:01 December boys
19:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
20:30 The martian child
22:30 Beowulf
00:30 Twelve Monkeys
03:01 Woodstock

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Unul nu vede, celalalt nu aude
23:00
00:00 Baieti rai
01:30 Baieti rai
02:15 Unul nu vede, celalalt nu aude
02:30 Unul nu vede, celalalt nu aude
03:30 Unul nu vede, celalalt nu aude
04:05 Poza la minut
04:30 Stagiarii

HBO.

06:00 Musafirul
07:25 La bine si la rau
08:55 Jurnalul Suzannei
10:25 Cand eram cantaret
12:15 Acasa
12:30 Numarul 2
14:05 Noi suntem Marshall
16:15 Elsa si Fred
18:05 Mort sau viu
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dinastia Tudorilor
21:55 Ma omori cu zile
23:25 De inchiriat
00:35 Figuranti
02:00 Iscoada
03:40 intalnire de gradul trei

Pro Cinema

09:00 Casa Foster pentru prieteni
09:30 Seinfeld, frate!
09:35 Seinfeld (sua, s. com.)
10:00 Seinfeld, frate!
10:05 Seinfeld (sua, s. com.)
10:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
11:00 Zeita diavol
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:15 Viata la Casa Alba
16:15 Zoom in 10
16:30 Calator in timp
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Viata la Casa Alba
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld (sua, s. com.)
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld (sua, s. com.)
22:00 intoarcere din India
00:00 Cartelul crimelor
01:15 Surori de cruce
02:45 intoarcere din India
04:30 Cartelul crimelor

National Geographic

06:00 Orasul interzis
07:00 Prinsi in fapt
08:00 Total salbatic
09:00 Planeta carnivorelor
10:00 V?torul v?t
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Orasul interzis
14:00 Planeta carnivorelor
15:00 V?torul v?t
16:00 Cascada Igua?/td>
17:00 Elan de Alaska
18:00 Planeta la control
19:00 Dezastre in aer
20:00 Clipe de cosmar
21:00 Megastructuri
22:00 Megastructuri
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Megastructuri
02:00 Clipe de cosmar
03:00 Megastructuri
04:00 Megastructuri
05:00 Dezastre in aer

ELVIS