Results 1 to 3 of 3

Thread: RTV21 tek paketa Digitalb

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  RTV21 tek paketa Digitalb

  Pershendetje,
  Doja te dija RTV21 tek paketa digitalb ne vartesi te kujt eshte ? bej kete pyetje se prej disa ditesh ky kanal nuk ka sinjal fare gjate mbremjes, dhe do isha i interesuar te kontaktoja me dike. Tani Digitalb e merr sinjalin e RTV21 nga ndonje satelit tjeter persh THOR, dhe e transmeton ne EW2, apo vete media e RTV21 transmeton ne EW2?

  Di ndonjeri nga ju ndonje informacion, ose perse kanali RTV21 ne kohe shume te mire i ka humbur sinjali duket sikur eshte poshte 40% Ndersa paketa e plote e digitalb ka sinjal te forte, por vej re qe dhe KTV (kohavision) ka sinjal pak me te mire se RTV21.

  Ndonje informacion nqs keni, ju lutem shkruajeni. JU FLMN
  Gjithe te mirat.

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: RTV21 tek paketa Digitalb

  Besoj se sinjalin e mer nga sateliti thor se nga kosova i bie pak larg qe te sjelle sinjalin me link...

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: RTV21 tek paketa Digitalb

  flmn miri per pergjigjen, edhe une ate mendova qe mund ta merrte nga thor, por per koicidence tek thor rtv21 ka sinjal te mire, spo e kuptoj o keto te digitalb ju ka levizur parabola ose nuk e di.

  gjithsesi flmn dhe nje here qe u pergjigje.

Similar Threads

 1. Info Paketa DIGITALB - Info mbi Programet javore, etj..
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 353
  Last Post: 16-05-2010, 10:14:45
 2. na kaneis exchange... 2 paketa?
  By cgworld in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 16
  Last Post: 14-05-2009, 14:52:31
 3. New alla syndromitika paketa
  By pavlosv in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 21
  Last Post: 16-03-2009, 00:34:28
 4. RTV21 & KTV (kohavision)
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-05-2008, 17:00:50
 5. Pia paketa???
  By mpompos in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 13
  Last Post: 11-11-2005, 16:20:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •