Digi TV Film: Program TV 28-09-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


############################


Digi Film 1

07:31 I am legend
09:32 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
11:01 And then came love
13:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 American gangster
17:31 I am legend
19:30 Shoot em up
21:02 Beowulf
23:01 The jackal
01:00 Being there
03:30 The golden compass
05:30 Rendition

Digi Film 2

07:02 American gangster
09:32 The martian child
11:30 I am legend
13:31 Round midnight
16:01 Mr. Woodcock
17:30 Charlie Wilsons war
19:30 The golden compass
21:32 Atonement
23:31 Shakespeare in love
01:30 I am legend
03:30 Purple rain
05:31 Silk

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Apel: Crima
13:00 Divizia
13:30 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 in slujba diavolului
18:00 in slujba diavolului
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Jericho
21:30 Jericho
22:00 The Shield: Lege si faradelege
23:00 Lost - Naufragiatii
23:35 Lost - Naufragiatii
00:05 Minti criminale
01:05 in slujba diavolului
02:00 Stagiarii
02:50 Baietii de la sport
03:25 Baietii de la sport
03:55 Baietii de la sport
04:15 Baietii de la sport
04:55 Baietii de la sport

HBO.

06:00 Hoffa
08:20 ingerul necesar
10:00 Garfield 2
11:20 Concurentul
12:55 Restul e tacere
13:20 Invincibil
15:05 Alex Rider
16:40 Autopsia extraterestrilor
18:15 Mumble, cel mai mare dansator
20:00 Muzica si versurile
21:45 Dinastia Tudorilor
22:40 Sub anestezie
00:05 Toti oamenii regelui
02:10 Amintiri despre viitor
02:30 4 luni, 3 saptamani si 2 zile

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:00 Teo (AP) (reluare)
08:15 Nebun dupa tine
09:15 Barbatii in negru
09:45 ProMotor
10:45 Mega - Star
11:15 Seinfeld, frate!
11:20 Seinfeld (sua, s. com.)
11:50 Seinfeld, frate!
12:00 Seinfeld (sua, s. com.)
12:30 Familia Bundy
13:30 Puterea si adevarul
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
17:00 Un detectiv ieftin
19:00 Cine este seful? (AP)
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Focul negru
22:30 Oz, inchisoarea federala
23:45 18 degete ale mortii
00:30 Alias
01:30 Afaceri infernale 3
01:45 Focul negru
03:15 Oz, inchisoarea federala
03:45 Aproape de adevar
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Megauzine
07:00 Megauzine
08:00 Salbatica Indonezie
09:00 Oceane trase in sticla
10:00 Hipopotamul: Monstrul apelor
11:00 V?torul v?t
12:00 Ingineri
13:00 Megastructuri
14:00 Planeta carnivorelor
15:00 Planeta carnivorelor
16:00 Planeta carnivorelor
17:00 Planeta carnivorelor
18:00 Inginerie exploziva
19:00 Mutari de proportii
20:00 Avioane militare
21:00 Omul cu reactie
22:30 Momente uimitoare
23:00 Ingineri
00:00 Megastructuri
01:00 Vegas chinezesc
02:00 Avioane militare
03:00 Omul cu reactie
04:30 Momente uimitoare
05:00 Ingineri

Cinemax

06:00 Cei 4400
07:00 Maria Antoaneta
09:00 Dorinta
10:35 Cum sa devii newyorkez
12:05 Maine este astazi
13:40 Rain Man
15:50 Zile albastre
17:25 Mireasa lui Zandy
19:00 Maria Antoaneta
21:00 Magicianul
23:00 Jade
00:35 Rory O Shea a fost aici
02:20 Repo Man
03:50 Simpatie
05:35 Te iubesc

Zone Reality

06:00 Gradina zoologica
06:30 Gradina zoologica
07:00 Paramedicii
07:50 Cum se naste
08:40 Gradina zoologica
09:30 Ciudatenii
10:25 Insula comorilor
11:15 Iubire de sub controla scapata
12:05 Gradina zoologica
12:55 Hoti temerari
13:45 Cum se naste
14:35 Paramedicii
15:25 S.O.S. familia !
15:50 Sotie, mama si vanator
16:15 Hoti temerari
16:40 Hoti temerari
17:05 Iubirea scapata
18:00 Ciudatenii
18:30 Ciudatenii
19:00 Dosarele pacientelor
19:30 Dosarele pacientelor
20:00 Paramedicii
21:00 Detectivi criminalisti
22:00 John Edwards, medium
23:00 Hoteluri bantuite
00:00 Fiori de groaza
01:00 Investigatii paranormale
01:50 John Edwards, medium
02:40 Hoteluri bantuite
03:30 Investigatii paranormale
04:20 Fiori de groaza
05:10 Detectivi criminalisti

Viasat History

06:00 Conac la tara
07:00 Beatles in culise
08:00 Tradare !
09:00 Detectivii epavelor
10:00 Irod: in spatele mitului
11:00 Viata si moarte la Roma
12:00 Viata si vremurile Fridei Kahlo
13:30 Religia si politica
14:00 Conac la tara
15:00 Beatles in culise
16:00 Tradare !
17:00 Jefuitorii de epave
18:00 Imperiul roman
19:00 Viata si moarte la Roma
20:00 in cautarea lui Lawrence
21:00 Florence Nightingale
22:00 O istorie islamica a Europei
23:00 Cine crezi ca esti cu adevarat ?
00:00 Tradare !
01:00 Jefuitorii de epave
02:00 Imperiul roman
03:00 Viata si moarte la Roma

ELVIS