Digi TV Film: Program TV 01-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ###


Digi Film 1

06:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:00 I am legend
10:01 The golden compass
12:01 December boys
14:01 Rails and ties
16:01 The martian child
18:01 And then came love
20:01 Silk
22:01 Rendition
00:31 Shakespeare in love
02:30 Twelve Monkeys
05:00 Charlie Wilsons war

Digi Film 2

06:30 Charlie Wilsons war
08:30 American gangster
11:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
12:30 One missed call
14:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
16:02 I am legend
18:01 The golden compass
20:01 11th hour
21:32 Shoot em up
23:00 Meet Joe Black
02:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
04:01 American gangster

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
22:00 Jericho
22:30 Trezita la realitate
23:00 Eli Stone
23:35
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Actiune
02:30 Trezita la realitate
03:00 Eli Stone
03:50 Brigada speciala
04:40 Poza la minut
05:05 Stagiarii

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru
09:15 Seinfeld, frate
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru
15:00 Descopera Romania
15:30 Nebun dupa tine
16:30 Ghici ce-mi place la tine!
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate
21:30 Seinfeld
22:00 Masini ucigase
00:45 Alias
01:45 O lupta pierduta
03:45 Kung Fu - Legenda continua
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Crash Science (f.s.doc.)
07:00 Serengeti (f.doc.)
08:00 Prinsi in fapt
09:00 Ingineri (s.doc.)
10:00 Mutari de proportii (s.doc.)
11:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
12:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
13:00 Crash Science (f.s.doc.)
14:00 Ingineri (s.doc.)
15:00 Mutari de proportii (s.doc.)
16:00 suieratul mortii
17:00 Crocodilul indian
18:00 In situatie critica (s.doc.)
19:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
20:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
21:00 Megastructuri (f.s.doc.)
22:00 Megauzine (s.doc.)
23:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
01:00 Megauzine (s.doc.)
02:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
03:00 Megastructuri (f.s.doc.)
04:00 Megauzine (s.doc.)
05:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)

ELVIS