Results 1 to 5 of 5

Thread: TRING a ka derman!!!

 1. #1
  New Member
  Join Date
  02-06-2007
  Posts
  4
  Uploads
  0

  TRING a ka derman!!!

  Na iken neshjet e chempions liges pa i pa mer jahu, a i ka bo no njoni dermon TRING-ut. O burra, studioni e mos rrini kot! Ta shofim nonji neshje.
  Po presim..............!

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: TRING a ka derman!!!

  sa te kemi premierat sja kemi nevojen tringut

 3. #3

  Re: TRING a ka derman!!!

  Ne qe rrim kot jemi duke i shikuar ne CS e ju qe punoni te shpresojm tia dilni sa ma shpejt.

 4. #4
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: TRING a ka derman!!!

  mos folni me kunja mer cuna se pervec cs eshte e mira qe kanalet te hapen me emu, se me cs po te iku peersi e hongre!pastaj ti thuhen nje here turinjte dhe ketyre taneve (me shume digitalbit)!

 5. #5

  Re: TRING a ka derman!!!

  Mos iu largo cs dhe harroji kanalet tona ne emu publike,me se shumti qe mund te kesh ne emu eshte digitalbi per disa dit para se ti ndal kartelat e vjetra dhe nuk besoj se do i jap dikush te dhenat me heret.
  Sa i perket peersav munden me ik kur te duan se te dy kartelat i kam ne slot.

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 17-12-2009, 19:49:49
 2. New Tring tv (16e)
  By saifoor in forum Dreambox
  Replies: 0
  Last Post: 25-07-2009, 02:57:12
 3. Tring TV 16E Full
  By bliner in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 7
  Last Post: 01-06-2009, 17:45:10
 4. tring tv
  By jozdavid in forum Technomate
  Replies: 0
  Last Post: 17-02-2009, 20:51:02
 5. New Tring
  By miri01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 40
  Last Post: 14-10-2008, 12:31:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •