Results 1 to 3 of 3

Thread: starsat sr-x4000d super digitalb hack

 1. #1

  starsat sr-x4000d super digitalb hack

  digitalb canal+ nordic art&showtime[nilesat] art [hotbird] ok ok ok ok

 2. #2

  Re: starsat sr-x4000d super digitalb hack

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  digitalb canal+ nordic art&showtime[nilesat] art [hotbird] ok ok ok ok
  mire e luke bllofin,po nuk eshte ky receiver per at pune,M2+,MOSC+prog .......rCAS/7dhe diabolo po.

 3. #3

  Re: starsat sr-x4000d super digitalb hack

  ato qa shkruan ti i dina more llapi. por mos u habit qe dhe starsati{sidomos 4000d ta hapi} more llapi. megjithe ate meso dhe ti diqka . llapi profesori

Similar Threads

 1. starsat SR X4000D super
  By rrodrig in forum Starsat
  Replies: 3
  Last Post: 01-12-2010, 11:01:56
 2. Replies: 8
  Last Post: 06-10-2008, 17:25:51
 3. Replies: 6
  Last Post: 06-10-2008, 14:34:35
 4. Replies: 0
  Last Post: 23-09-2008, 16:58:38
 5. Question SR-X4000D Super
  By itong in forum Starsat
  Replies: 6
  Last Post: 09-07-2008, 17:07:12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •