Digi TV Film: Program TV 03-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ###


Digi Film 1

06:00 The golden compass
08:02 I am legend
10:00 American gangster
12:31 Rails and ties
14:30 One missed call
16:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
18:00 Charlie Wilsons war
20:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:31 I am legend
23:30 Wyatt Earp
03:01 11th hour
04:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford

Digi Film 2

07:01 Atonement
09:00 The martian child
11:00 December boys
13:01 Shoot em up
14:30 I am legend
16:31 American gangster
19:02 And then came love
21:00 Rendition
23:30 Liar,liar
01:00 I am legend
03:00 Shakespeare in love
05:00 American gangster

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York
23:00 The Shield
00:00 Brigada speciala
00:55 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
01:55 Stagiarii
02:00 CSI: New York
02:50 The Shield
03:45 Brigada speciala
04:40 Brigada speciala

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Din culisele
11:00 Sageata neagra
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Omul cu masca de fier
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Oameni obisnuiti
02:00 Cateva zile din viata
04:30 Cartelul crimelor

National Geographic

06:00 Arme de razboi (s.doc.)
07:00 Regele crocodililor
08:00 Cascada Igua�u
09:00 Conflict in Kruger
10:00 Planeta carnivorelor (s.doc.)
11:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
12:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
13:00 Arme de razboi (s.doc.)
14:00 Conflict in Kruger
15:00 Planeta carnivorelor (s.doc.)
16:00 Dragonul de Komodo
17:00 Babuinii aurii
18:00 Planeta la control (s.doc.nat.)
19:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
20:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
21:00 Megastructuri (f.s.doc.)
22:00 Tabu:
23:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)
00:00 Megastructuri (f.s.doc.)
01:00 Tabu:
02:00 Clipe de cosmar (s.doc.)
03:00 Megastructuri (f.s.doc.)
04:00 Tabu:
05:00 Dezastre in aer (f.s.doc.)

ELVIS