Digi TV Film: Program TV 05-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ###


Digi Film 1

06:31 I am legend
08:31 American gangster
11:01 And then came love
13:00 Meet Joe Black
16:02 Charlie Wilsons war
18:00 I am legend
20:00 The golden compass
22:02 One missed call
23:31 Scarecrow
01:31 Liar,liar
03:01 Charlie Wilsons war
05:01 Atonement

Digi Film 2

07:32 The martian child
09:30 Charlie Wilsons war
11:31 The golden compass
13:31 I am legend
15:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
17:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
19:00 American gangster
21:31 Atonement
23:31 Woodstock
03:30 I am legend
05:31 And then came love

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Apel: Crima
13:00 Divizia
13:30 Divizia
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 in slujba diavolului
18:00 in slujba diavolului
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Jericho
21:30 Jericho
22:00 Camerista
22:55 Camerista
23:00 Lost - Naufragiatii
00:00
00:05 The Shield
00:50 The Shield
01:05 in slujba diavolului
02:00 in slujba diavolului
02:35 in slujba diavolului
02:50 Stagiarii
03:40 Baietii de la sport
04:25 Baietii de la sport
04:40 Baietii de la sport
05:25 Baietii de la sport

Pro Cinema

06:45 Lumea PRO CINEMA
07:15 Nebun dupa tine
08:15 Barbatii �n negru
08:45 ProMotor
09:45 Mega - Star
10:15 Seinfeld, frate!
10:20 Seinfeld
10:55 Seinfeld, frate!
11:00 Seinfeld
12:30 Casa din vis
14:30 Lumea PRO CINEMA
15:00 Familia Bundy
16:00 Hello, Dolly!
19:00 Cine este seful?
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Visand la Beverly Hills
23:00 Oz, �nchisoarea federala

National Geographic

06:00 Extraterestrii (doc.)
07:00 Extraterestrii (doc.)
08:00 Viata cu feline
09:00 Gheparzii
10:00 Conflict in Kruger
11:00 Planeta carnivorelor (s.doc.)
12:00 Megastructuri (f.s.doc.)
13:00 Megauzine (s.doc.)
14:00 Animale sclipitoare (s.doc.)
15:00 Planeta violenta
16:00 Stonehenge
17:00 Tribul pierdut din Palau
18:00 Cum scufunzi un distrugator
19:00 Mutari de proportii (s.doc.)
20:00 Arme de razboi (s.doc.)
21:00 Secretele istoriei:
22:00 Secretele istoriei:
23:00 Megastructuri (f.s.doc.)
00:00 Megauzine (s.doc.)
01:00 Penitenciar Australia
02:00 Arme de razboi (s.doc.)
03:00 Secretele istoriei:
04:00 Secretele istoriei
05:00 Megastructuri

Eurosport

06:00 MotoCiclism
07:15 MotoCiclism
09:00 MotoCiclism
09:30 Raliuri
10:00 Campionatul mondial
10:30 Snooker
13:00 Campionatul mondial
14:00 Tenis
15:45 Sarituri cu schiuril
16:30 Campionatul mondial
17:30 Sporturi cu motor
17:45 MotoCiclism
18:30 Fotbal de sala
21:00 Snooker
23:45 Sporturi cu motor
00:00 Raliuri
00:30 Superbike
01:15 Superbike
02:00 Supersport

ELVIS