Digi TV Film: Program TV 06-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ###


Digi Film 1

07:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
08:30 One missed call
10:01 I am legend
12:00 The martian child
14:01 Shoot em up
15:30 Silk
17:30 Rails and ties
19:30 December boys
21:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
23:32 Being there

Digi Film 2

07:31 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
10:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
12:31 Rendition
15:00 Atonement
17:00 I am legend
19:00 Charlie Wilsons war
21:01 11th hour
22:30 The golden compass

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori in Los Angeles
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Doctori in Los Angeles
02:50 Mesaje de dincolo
03:00 Mesaje de dincolo
03:40 Brigada speciala
04:00 Brigada speciala
04:40 inchiderea programului
04:55

HBO

06:00 Nazdravanii din padure
07:25 Concert Rihanna
08:45 Un mic detaliu numit crima
10:15 Esti gata pentru iubire?
11:45 Domnisoara Potter
13:15 Garfield 2
14:30 Trafic
14:45 Dansul dragostei
16:25 O zi perfecta
17:55 Numarul 2
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 La 25 de ani ma sinucid
21:30 Larry David, inamicul public nr. 1
22:05 Apocalipsa androizilor
23:40 Panta alunecoasa
01:00 La 25 de ani ma sinucid
02:30 Larry David, inamicul public nr. 1
03:00 Apocalipsa androizilor
04:35 Panta alunecoasa

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Barbatii in negru
09:30 Hello, Dolly!
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Baiat bun, Barky
15:15 Familia Bundy
15:45 Ghici ce-mi place la tine!
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate
21:30 Seinfeld
22:00 Specia ucigasa
00:00 Alias
01:00 Specia ucigasa
02:45 Aproape de adevar
03:30 Alias
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Cum scufunzi un distrugator
07:00 Tribul pierdut din Palau
08:00 Tacerea albinelor
09:00 Secretele istoriei
10:00 Real?
11:00 Clipe de cosmar
12:00 Dezastre in aer
13:00 Planeta la control
14:00 Secretele istoriei
15:00 Real?
16:00 Elan de Alaska
17:00 Vanatorul vanat
18:00 Ingineri
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Fratia Ariana
22:00 Penitenciar
23:00 Dezastre in aer
00:00 Fratia Ariana
01:00 Penitenciar
02:00 Megastructuri
03:00 Fratia Ariana
04:00 Penitenciar
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor
09:45 Sporturi cu motor
10:00 Campionatul mondial de turisme FIA
11:00 MotoCiclism
12:00 Tenis de masa
15:30 Fotbal de sala
16:30 Fotbal de sala
18:00 Fotbal de sala
18:30 Fotbal de sala
20:00 Fotbal
20:45 Snooker
22:00 Sporturi de contact
00:00 Fotbal
00:45 Snooker
02:00 Sporturi extreme

ELVIS