Results 1 to 3 of 3

Thread: NextWave 2500C Plus..ndihme.

 1. #1
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  NextWave 2500C Plus..ndihme.

  Cuna kush ka mundesi te me japi ndonje soft te fundit per ket model ose cfare mund te bej qe te hapi ndonje gje..aparati punonte normalisht gjeta nje soft dhe ja hodha dhe mbas mbarimit te procedures ai nuk punoi me..me del vetem nje vize e drejte ne ekran..softin ja hodha me odissey121..ndonje ide se cfare mund te bej ??? flm

 2. #2
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Re: NextWave 2500C Plus..ndihme.

  Ja cfare me ndodh kur dua ti fus nje version tjeter..lidhet me aparatin por nuk ecen me tej..ndonjeri qe ka eksperience me ket aparat mund te japi ndonje ide ? ?
  Attached Images Attached Images

 3. #3
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: NextWave 2500C Plus..ndihme.

  Problemi u zgjidh tek forumi shqipetar "alsat",keshtu qe je ok...

Similar Threads

 1. nextwave SDR 2500C PLUS
  By gonxhe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-05-2009, 12:37:09
 2. Info nextwave suc 2500c
  By mimo1959 in forum Italian / Italiano
  Replies: 6
  Last Post: 21-07-2008, 09:26:28
 3. nextwave suc 2500c
  By petercarter50 in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 10-07-2006, 00:34:56
 4. help nextwave suc 2500C
  By berachid in forum Nextwave
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2006, 13:14:34
 5. NextWave SUC 2500C Help!!!!!!!!!!!
  By Esteves in forum Nextwave
  Replies: 3
  Last Post: 10-02-2006, 12:24:11

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •