Digi TV Film: Program TV 08-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################


Digi Film 1


06:01 Rails and ties
08:02 Atonement
10:00 Definitely maybe
12:00 I am legend
14:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
16:00 The golden compass
18:01 And then came love
20:00 Shoot em up
21:32 Silk
23:32 The getaway
01:31 Round midnight
04:00 Rendition

Digi Film 2

06:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
07:31 The golden compass
09:30 Rendition
12:00 11th hour
13:31 One missed call
15:02 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
18:00 Atonement
20:00 Definitely maybe
22:01 Charlie Wilsons war
00:01 Purple rain
02:01 Scarecrow
04:01 Atonement

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Jericho
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:20 Stagiarii
02:00 Jericho
02:15 Jericho
02:50 Mesaje de dincolo
03:15 Mesaje de dincolo
03:40 Brigada speciala

Pro Cinema

08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Icstrim TiVi
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Ghici ce-mi place la tine!
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Femeia invincibila
00:00 Alias
01:00 Femeia invincibila
02:45 Alerta maxima
03:30 Alias
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

HBO

06:00 in cautarea fericirii
07:55 Data mortii
09:25 Acasa la Coana Mare 2
11:05 I-am dat de capat?
12:35 Pe platourile de filmare
13:05 Ai tai, ai mei si ai nostri
14:35 Mumble, cel mai tare dansator
16:20 Producatorii
18:30 Cupa Gilbert
20:00 Little Miss Sunshine
21:40 Cursa din Hazzard 2
23:15 Arta viselor
01:00 Lumea minunata a sunetului
02:45 Little Miss Sunshine
04:25 Cursa din Hazzard 2

National Geographic

06:00 Ingineri
07:00 Vanatorul vanat
08:00 suieratul mortii
09:00 Mare, mai mare, cel mai mare
10:00 Mutari de proportii
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Ingineri
14:00 Mare, mai mare, cel mai mare
15:00 Mutari de proportii
16:00 Superpradatori
17:00 Vanatorul vanat
18:00 Ingineri
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Megauzine
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Megauzine
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Megauzine
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Raliuri
10:30 Fotbal: EUROGOLURI
11:00 Sarituri cu schiurile
12:30 Tenis de masa
14:00 Tenis
15:45 Fotbal de sala
16:30 Fotbal de sala
18:00 Fotbal de sala
18:30 Fotbal de sala
19:15 Fotbal: Eurogoluri
19:30 Fotbal de sala
20:00 Fotbal de sala
21:15 Omnisport
21:30 Omnisport
22:05 Calarie
22:10 Golf: Circuitul American P.G.A
23:10 Golf: Circuitul European P.G.A.
23:40 Golf: Clubul de golf
23:45 Omnisport
23:55 Navigatie
00:55 Navigatie: Clubul de iahting
01:00 Campionatul mondial de turisme FIA

ELVIS