Digi TV Film: Program TV 09-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1



06:31 Shoot em up
08:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
09:30 The golden compass
11:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:31 Charlie Wilsons war
15:31 I am legend
17:32 11th hour
19:00 One missed call
20:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
23:30 The jackal

Digi Film 2

06:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:01 Charlie Wilsons war
10:01 I am legend
12:00 Silk
14:00 Definitely maybe
16:00 The martian child
18:01 The golden compass
20:01 Rails and ties
22:01 I am legend

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Survivor
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 Poza( la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York
23:00 The Shield
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 CSI: New York
02:50 The Shield
03:00 The Shield
03:45 Brigada speciala
04:00 Brigada speciala
04:45 inchiderea programului
04:55

Pro Cinema

08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Ghici ce-mi place la tine!
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 De-a regasirea
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 CopLand
00:15 Alias
01:15 CopLand
03:15 Kung Fu - Legenda continua
04:00 Alias
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

HBO

06:00 Ai tai, ai mei si ai nostri
09:15 Producatorii
11:25 Trafic
11:45 Cupa Gilbert
13:15 Rendez-vous pe Avenue Montaigne
15:00 Brigada tigrilor
17:05 Concert Rihanna
18:25 Ultima versiune
20:00 Crocodilul
21:35 Razbunatorul
23:05 Festivalul berii
00:55 Destinatie finala 3
02:25 Monstrul
04:25 Crocodilul

National Geographic


06:00 Ingineri
07:00 Vanatorul vanat
08:00 Panda uriasi
09:00 Megastructuri
10:00 Megauzine
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Ingineri
14:00 Megastructuri
15:00 Megauzine
16:00 Albinele razboinice
17:00 Vanatorul vanat
18:00 Ingineri
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Predator CSI
22:00 Planeta carnivorelor
23:00 Dezastre in aer
00:00 Predator CSI
01:00 Planeta carnivorelor
02:00 Megastructuri
03:00 Predator CSI
04:00 Planeta carnivorelor
05:00 Dezastre in aer

Eurosport


09:30 Fotbal
10:15 Fotbal
11:00 Raliuri
12:00 Fotbal de sala:
13:00 Fotbal
14:00 Tenis
15:45 Fotbal de sala
16:30 Fotbal de sala
18:00 Fotbal de sala
18:30 Fotbal de sala
19:15 Fotbal
19:30 Fotbal de sala
20:00 Fotbal de sala
21:30 Fotbal
21:45 Formula 1: Fabrica
22:15 Box
00:00 Calarie
01:15 Sporturi de contac

ELVIS