Digi TV Film: Program TV 10-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################



Digi Film 1

06:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:32 The martian child
10:30 Atonement
12:30 The golden compass
14:32 And then came love
16:30 Definitely maybe
18:30 I am legend
20:31 Shoot em up
22:01 Charlie Wilsons war
00:00 Round midnight
02:30 The golden compass
04:30 Definitely maybe

Digi Film 2

07:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
08:31 Definitely maybe
10:30 Charlie Wilsons war
12:31 I am legend
14:30 Rendition
17:01 11th hour
18:32 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:31 Silk
22:31 The golden compass
00:30 The getaway
02:30 Purple rain
04:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
15:55 Apel: Crima
16:00 Apel: Crima
16:50 Zoom
16:55 Survivor
17:00 Survivor
17:40 Poza la minut
18:00 Poza la minut
18:05 Afterworld
18:10 Stargate SG-1
19:00 Stargate SG-1
19:05 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Cercul de foc
23:00 Cercul de foc
00:00 Un bacsis de 2.000.000 $
00:50 Un bacsis de 2.000.000 $
01:45 Un bacsis de 2.000.000 $
02:00 Cercul de foc
02:45 Cercul de foc
03:45 Un bacsis de 2.000.000 $
04:35 Un bacsis de 2.000.000 $

HBO

06:00 Rendez-vous pe Avenue Montaigne
07:45 Brigada tigrilor
09:50 Concert Rihanna
11:10 Ultima versiune
12:45 Salvati bufnitele
14:15 Sydney White si cei sapte tocilari
16:00 Conflictul
17:45 Muzica si versurile
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dinastia Tudorilor
21:55 Cartita
00:25 Bestia din suflet
02:25 Apocalipsa androizilor
04:00 Furnalul
05:25 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 De-a regasirea
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 Fidelitate
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Viata de pana acum
00:00 Cartelul crimelor
01:15 Politia judiciara
03:15 Viata de pana acum
04:45 Cartelul crimelor (sua, 2002, s)

National Geographic

06:00 Ingineri
07:00 Vanatorul vanat
08:00 Dragonul de Komodo
09:00 Predator CSI
10:00 Planeta carnivorelor
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Ingineri
14:00 Predator CSI
15:00 Planeta carnivorelor
16:00 Falci de Amazonia
17:00 Vanatorul vanat
18:00 Planeta la control
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Tabu
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Tabu
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Tabu
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Fotbal
10:30 Formula 1
11:00 Omnispor
11:30 Fotbal
12:15 Fotbal
13:15 Fotbal
14:00 Tenis
17:15 Fotbal
18:00 Tenis
19:45 Fotbal:
20:00 Fotbal
21:00 Liga Campionilor in Romania
22:00 Omnisport
22:30 Poker
23:30 Raliuri
00:00 Sporturi extreme
00:30 Fotbal
01:30 Cel mai puternic om

ELVIS