Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihm ju lutem

 1. #1

  Ndihm ju lutem

  kam nje aparat satcruiser 2030ace por nuk di se me cilin receiver eshte Clon apo cili softwer i ben . nese dikush di gje per ket lloj receiveri le te me ndihmoj me sw , faleminderes.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Ndihm ju lutem

  Quote Originally Posted by aerokremi View Post
  kam nje aparat satcruiser 2030ace por nuk di se me cilin receiver eshte Clon apo cili softwer i ben . nese dikush di gje per ket lloj receiveri le te me ndihmoj me sw , faleminderes.
  satcruiser eshte clone me fta 101box stb me digiwave dhe me blujay me sa di une, per me teper lexo ktu se ka gjithcka sa i perket modelave satcruiser. anglishtja eshte e domosdoshme ne ate forum.

  na thuaj po mbarove pune.
  shnet.

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. M2 plus - me nevoitet ndihm -
  By kqiqi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 26-01-2009, 16:46:43
 3. Ndihm Zehnden dx 580
  By agimii in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-10-2008, 13:35:57
 4. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •