Digi TV Film: Program TV 13-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

08:01 The golden compass
10:01 I am legend
12:01 And then came love
14:00 Definitely maybe
16:01 Silk
18:01 One missed call
19:31 I am legend
21:30 11th hour
23:01 Woodstock
03:00 I am legend
05:00 Shoot em up

Digi Film 2


07:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
10:00 The martian child
12:01 Shoot em up
13:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:31 I am legend
17:30 The golden compass
19:32 Charlie Wilsons war
21:30 Atonement
23:30 Meet Joe Black
02:32 Rails and ties
04:32 The golden compass

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Survivor
08:45 Poza la minut
09:15 Schimbul trei
10:15 Familia si legea
11:00 Zoom
11:15 Apel: Crima
12:15 Survivor
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 Poza la minut
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori in Los Angeles
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Brigada speciala
01:00 Poza la minut
01:30 Stagiarii
02:00 Doctori in Los Angeles
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Poza la minut
04:05 Stagiarii

HBO

06:00 Garfield 2
07:20 Hanul rosu
08:55 Mumble,cel mai tare dansator
10:40 Producatorii
12:50 ATL
14:35 Artistul si mamica
16:05 Esti gata pentru iubire?
17:35 in cautarea fericirii
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Printesa
21:30 Larry David,inamicul public nr. 1
22:05 Bestia din suflet
00:05 Vantul groazei
01:35 Regatul Cerului
03:55 August negru

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Barbatii in negru
09:30 Cine este seful?
10:30 Black Beauty
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Familia Bundy
15:45 Ghici ce-mi place la tine!
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate
21:30 Seinfeld
22:00 Testul cu moartea
00:00 Alias
01:00 Aproape de adevar
02:00 Revizie Tehnica
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Misterele tornadei
07:00 Mumii made in China
08:00 Elan de Alaska
09:00 Pompei redescoperit
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Planeta la control
14:00 Pompei redescoperit
16:00 Valea lupilor
17:00 intalniri periculoase
18:00 Zorii civilizatiei Maya
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Restaurarea Partenonului
22:00 Penitenciar
23:00 Dezastre in aer
00:00 Restaurarea Partenonului
01:00 Penitenciar
02:00 Megastructuri
03:00 Restaurarea Partenonului
04:00 Penitenciar
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
09:45 Raliuri: Campionatul Mondial
10:15 Snooker: Mare Premiu
11:30 Ciclism: Clasica Paris
13:00 Fotbal: Preliminariile
14:00 Snooker: Mare Premiu
15:30 Snooker: Mare Premiu
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal: Preliminariile
20:15 Snooker: Mare Premiu
21:00 Snooker: Mare Premiu
00:00 Fotbal: Preliminariile
00:45 Fotbal: Preliminariile
01:30 Fotbal: Preliminariile

ELVIS