Digi TV Film: Program TV 14-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:32 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:30 One missed call
10:00 Definitely maybe
12:01 I am legend
14:01 Charlie Wilsons war
16:01 10000BC
18:02 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
19:31 The martian child
21:32 Rendition
00:01 The getaway
02:01 Twelve Monkeys
04:30 And then came love

Digi Film 2

06:30 Charlie Wilsons war
08:30 I am legend
10:30 10000BC
12:30 Silk
14:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
17:31 Definitely maybe
19:32 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:32 I am legend
23:30 Liar,liar
01:01 I am legend
03:00 Round midnight
05:30 The martian child

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Stargate SG-1
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 Camera disparuta
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Actiune
22:30 Trezita la realitate
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:40 Hex
02:25 Trezita la realitate
02:35 Actiune
03:00 Trezita la realitate
03:35 Mesaje de dincolo
04:25 Hex

HBO

06:00 ATL
07:50 Pe platourile de filmare
08:20 Artistul si mamica
09:50 Esti gata pentru iubire?
11:20 in cautarea fericirii
13:15 Iubita de toti
15:00 Muzica si versurile
16:45 Ultima versiune
18:20 Amazoanele
20:00 Mary cea cu vino'ncoa
22:00 Monstrul
00:00 Sexo Urbano
00:55 Idila prin efractie
02:50 Dealuri insangerate
04:35 Fantomele din Abu Ghraib

Pro Cinema

08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 ProMotor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Tentatia seductiei 2
00:00 Alias
01:00 Tentatia seductiei 2
02:45 Alerta maxima
03:30 Alias
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Zorii civilizatiei Maya
07:00 intalniri periculoase
08:00 Pe urmele rechinilor
09:00 Restaurarea Partenonului
10:00 Megastructuri
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Zorii civilizatiei Maya
14:00 Restaurarea Partenonului
15:00 Megastructuri
16:00 Papagalii, inunea albastra
17:00 intalniri periculoase
18:00 Eruptia din Santorini
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Mare, mai mare, cel mai mare
22:00 Mutari de proportii
23:00 Dezastre in aer
00:00 Mare, mai mare, cel mai mare
01:00 Mutari de proportii
02:00 Megastructuri
03:00 Mare, mai mare, cel mai mare
04:00 Mutari de proportii
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 S
porturi extreme:
10:00 Snooker: Mare Premiu
11:15 Fotbal: Preliminariile
12:15 Fotbal: Preliminariile
13:15 Fotbal: Preliminariile
14:00 Snooker: Mare Premiu (Grand Prix)
15:30 Snooker: Mare Premiu (Grand Prix)
18:30 Fotbal de sala:
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal de sala:
20:00 Fotbal de sala:
20:30 Omnisport: WATTS
21:00 Snooker: Mare Premiu
00:00 Formula 1: Fabrica
00:30 Raliuri: Campionatul Mondial
01:30 Snooker: Mare Premiu

ELVIS