Results 1 to 3 of 3

Thread: Cfar sateliti me pa

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Cfar sateliti me pa

  Un aktualisht shoh Hotbird (13)dhe astra(19).
  Di ndonjeri se ca sateliti tjeter ja vlen me pa?
  Qe te kete platforma (sic jane premierat,polsati) qe japin filma,sort etj

 2. #2

  Smile po

  Intelsat 10-02 (1.0W) i ke DigiTV - DigiFilm

 3. #3

  Re: Cfar sateliti me pa

  ke thorin,digi tv qe per sporte ke sa te duash + filma+ dokumentare +porno{gjithse jane nja 180 kanale }ja vlene

Similar Threads

 1. au inchis sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 39
  Last Post: 27-11-2009, 01:52:43
 2. Question sateliti thor
  By ELISGJYLAMETI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 10-06-2009, 23:03:53
 3. cfar aparati me keshilloni ?
  By tilitili in forum Albanian / Shqip
  Replies: 32
  Last Post: 03-04-2009, 08:20:47
 4. New sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 23
  Last Post: 13-10-2008, 08:48:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •