Digi TV Film: Program TV 15-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################


Digi Film 1

06:31 10000BC
08:31 Charlie Wilsons war
10:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
12:30 Rails and ties
14:30 The golden compass
16:32 11th hour
18:01 I am legend
20:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
23:01 One missed call
00:30 Being there
03:00 The martian child
05:01 I am legend

Digi Film 2

07:31 The golden compass
09:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
11:00 I am legend
13:00 Rendition
15:30 Shoot em up
17:01 Charlie Wilsons war
19:01 One missed call
20:31 10000BC
22:30 Definitely maybe
00:30 The jackal
02:30 Shakespeare in love
04:30 10000BC

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Camera disparuta
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 Camera disparuta
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Jericho
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:45 Hex
02:40 Jericho
03:30 Mesaje de dincolo
04:15 Hex

HBO

06:00 Iubita de toti
07:45 Cinema, cinema, cinema
08:10 Muzica si versurile
09:55 Ultima versiune
11:30 Amazoanele
13:10 Musafirul
14:35 Conflictul
16:20 Viata de boem
18:35 Recuperare
20:00 Omul-Paianjen 3
22:15 Cartita
00:45 Panta alunecoasa
02:05 Jocul terorii
03:40 Omul-Paianjen 3

Pro Cinema

08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Icstrim TiVi
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Crash si Byrnes-o echipa mortala
00:00 Alias
01:00 Drumul spre Wellville
03:15 Crash si Byrnes-o echipa mortala
04:45 Alias
05:30 Lumea PRO CINEMA

National Geographic

06:00 Eruptia din Santorini
07:00 intalniri periculoase
08:00 Superpradatori
09:00 Mare, mai mare, cel mai mare
10:00 Mutari de proportii
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Eruptia din Santorini
14:00 Mare, mai mare, cel mai mare
15:00 Mutari de proportii
16:00 Omul-urs
17:00 intalniri periculoase
18:00 Culise
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Megauzine
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Megauzine
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Megauzine
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:30 Fotbal: Preliminariile
11:30 Fotbal: Preliminariile
12:30 Snooker: Mare Premiu (Grand Prix)
14:00 Fotbal: Preliminariile
15:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:45 Snooker: Mare Premiu
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:00 Omnisport: Alegerea de miercuri
22:10 Calarie: Clubul de echitatie
22:15 Golf: Circuitul American P.G.A
23:15 Golf: Circuitul European P.G.A
23:45 Golf: Clubul de golf
23:50 Navigatie: Clubul de iahting
23:55 Omnisport: Alegerea de miercuri
00:00 Fotbal: Preliminariile
01:00 Raliuri: Campionatul Mondial
02:00 Sporturi extreme: YOZ

ELVIS