Digi TV Film: Program TV 16-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##############################


Digi Film 1

07:01 Definitely maybe
09:00 Silk
11:01 The golden compass
13:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 I am legend
17:01 Rendition
19:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:01 Charlie Wilsons war
23:01 Scarecrow

Digi Film 2

06:30 11th hour
08:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:01 I am legend
12:01 One missed call
13:32 And then came love
15:30 Shoot em up
17:00 Rails and ties
19:01 I am legend
21:00 The golden compass
23:00 Wyatt Earp

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 Camera disparuta
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 Camera disparuta
20:30 Stagiarii
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Oamenii lui Paco
01:45 Hex
02:40 CSI: New York - Criminalistii
03:30 The Shield: Lege si faradelege
04:25 Hex

HBO

06:00 Musafirul
07:25 Conflictul
09:10 Viata de boem
11:25 Recuperare
12:50 Concert V 2007
13:50 Hanul rosu
15:25 Domnisoara Potter
16:55 Data mortii
18:30 Un mic detaliu numit crima
20:00 Arta viselor
21:45 Trafic
22:05 Fata taiata in doua
00:00 Furia monstrului 4
01:35 Parfumul: Povestea unei crime
04:00 Festivalul berii

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:45 Casa Foster
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Smallville
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster
15:15 Descopera Romania
15:45 Nebun dupa tine
16:45 Zoom in 10
17:00 O minune de baiat
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Misterul din desert
00:00 Alias
01:00 Fara martori
02:45 Misterul din desert
04:15 Alias
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

National Geographic

06:00 Culise
07:00 intalniri periculoase
08:00 Albinele razboinice
09:00 Megastructuri
10:00 Megauzine
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Culise
14:00 Megastructuri
15:00 Megauzine
16:00 serpi de top
17:00 intalniri periculoase
18:00 Megastructuri
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Predator CSI
22:00 Planeta carnivorelor
23:00 Dezastre in aer
00:00 Predator CSI
01:00 Planeta carnivorelor
02:00 Megastructuri
03:00 Predator CSI
04:00 Planeta carnivorelor
05:00 Dezastre in aer

Eurosport


09:30 Fotbal: Preliminariile
10:30 Fotbal: Preliminariile
11:15 Raliuri: Campionatul Mondial
12:15 Snooker: Mare Premiu
14:00 Fotbal: Preliminariile
15:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:45 Snooker: Mare Premiu
18:30 Fotbal de sala:
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal de sala:
20:00 Fotbal: Preliminariile
21:00 Snooker: Mare Premiu
00:00 Sporturi de contact:
01:30 Fotbal: Preliminariile

ELVIS