Digi TV Film: Program TV 18-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##############################

Digi Film 1

06:00 I am legend
08:00 The martian child
10:01 Charlie Wilsons war
12:02 10000BC
14:00 Rendition
16:30 I am legend
18:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:30 The golden compass
22:30 Definitely maybe
00:30 The jackal
02:30 I am legend
04:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

Digi Film 2

07:00 Sweeney Today the demon barber of Fleet street
09:02 11th hour
10:30 I am legend
12:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
14:01 Purple rain
16:00 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
19:01 Shoot em up
20:30 Rails and ties
22:30 10000BC
00:30 The getaway
02:30 Rendition
05:00 One missed call

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Apel: Crima
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor
18:00 Survivor
19:00 Alias
20:00 Alias
20:30 Alias
21:00 Minti criminale
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Mai bine nu se poate
02:35 Minti criminale
03:25 Dosarele fantoma
04:30 inchiderea programului
04:40 inchiderea programului

HBO

06:00 Producatorii
08:10 Printesa
09:35 Cinema, cinema, cinema
10:00 Numarul 2
11:30 Mary cea cu vino'ncoa
13:25 Artistul si mamica
14:55 Spirit de echipa
16:35 Noi suntem Marshall
18:45 Muzica si versurile
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 John Tucker trebuie sa moara
22:30 Regatul Cerului
00:50 Sexo Urbano
01:45 Monstrul
03:40 Obiecte pierdute
05:25 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

06:15 Lumea PRO CINEMA
06:45 Icstrim TiVi
07:15 ProMotor
08:15 Casa Foster
08:45 Seinfeld, frate!
08:50 Seinfeld
09:25 Seinfeld, frate!
09:30 Seinfeld
10:00 La Bloc
10:30 Nebun dupa tine
11:30 Descopera Romania
12:00 Entertainment News
13:00 Emma
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
17:00 Veronica se intoarce
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Clanul Soprano
23:15 Zorba grecul
02:30 Clanul Soprano
03:30 Zorba grecul

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 intalniri periculoase
08:00 intalniri periculoase
09:00 intalniri periculoase
10:00 intalniri periculoase
11:00 intalniri periculoase
12:00 Megastructuri
13:00 Mecanicii planetei
14:00 Facut pentru a ucide
15:00 Facut pentru a ucide
16:00 Asteroizii
17:00 Planeta la control
18:00 Ziua Z
20:00 Long Way Down
21:00 Conspiratii istorice
22:00 Hydro, secretul lui Hitler
23:00 Cercetatorii lui Hitler
00:00 Enigmele mortilor
01:00 N?rg
03:00 Conspiratii istorice
04:00 Hydro, secretul lui Hitler
05:00 Cercetatorii lui Hitler

Eurosport

08:00 Motociclism: Campionatul Mondial
08:45 Motociclism: Campionatul Mondial
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial
11:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
11:30 Snooker: Mare Premiu
13:30 Fotbal: Preliminariile
14:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:15 Ciclism: Turul Lombardiei in Italia
18:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
19:00 Snooker: Mare Premiu
21:30 Snooker: Mare Premiu
01:00 Sporturi de contact: Fight Club
05:45 Motociclism: Campionatul Mondial

ELVIS