Digi TV Film: Program TV 19-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West



###############################


Digi Film 1

06:30 10000BC
08:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
10:00 Shoot em up
11:32 One missed call
13:00 Twelve Monkeys
15:30 And then came love
17:30 Silk
19:30 I am legend
21:30 Charlie Wilsons war
23:31 Meet Joe Black
02:30 Definitely maybe
04:30 Charlie Wilsons war

Digi Film 2


06:31 Charlie Wilsons war
08:30 I am legend
10:30 The martian child
12:31 Definitely maybe
14:31 I am legend
16:31 11th hour
18:02 10000BC
20:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:01 The golden compass
00:01 Round midnight
02:30 Wyatt Earp

AXN

06:00 Apel: Crima
07:00 Schimbul trei
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Apel: Crima
13:00 Sectia de politie
13:30 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 in slujba diavolului
17:00 Reteaua terorii
18:00 Reteaua terorii
19:00 Stagiarii
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Jericho
21:30 Jericho
22:00 Sunt spion
23:00 The Shield: Lege si faradelege
23:30 Stagiarii
00:00
00:55
02:40 Baietii de la sport
03:35 Jericho
04:05 The Shield: Lege si faradelege
04:40 inchiderea programului

HBO


06:00 Zambeste
07:50 Pe locuri, fiti gata, petrecere!
09:55 Ai tai, ai mei si ai nostri
11:25 Pe platourile de filmare
11:55 Acasa la Coana Mare 2
13:35 Ultima versiune
15:10 O zi perfecta
16:40 Musafirul
18:05 in cautarea fericirii
20:00 Numarul 23
21:40 Dinastia Tudorilor
22:35 Festivalul berii
00:25 Destinatie finala 3
01:55 Inima neinfricata
04:50 Decreteii

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Teo
08:15 Nebun dupa tine
09:15 Barbatii in negru
09:45 ProMotor
10:45 Mega - Star
11:15 Zoom in 10
11:30 Seinfeld, frate!
11:35 Seinfeld
12:10 Seinfeld, frate!
12:15 Seinfeld
12:45 Familia Bundy
13:45 Veronica se intoarce
15:45 Din culisele Hollywood-ului
16:15 Lumea PRO CINEMA
16:45 Familia Bundy
17:45 Capitanul Sky si lumea viitorului
20:00 Inteligenta artificiala
23:00 ExistenZ
01:00 Oz, inchisoarea federala
02:15 Inteligenta artificiala

National Geographic

06:00 Ziua Z: Oameni si masini
07:00 Planeta la control
08:00 Maimute de strada
09:00 Maimute de strada
10:00 Predator CSI
11:00 Planeta carnivorelor
12:00 Mare, mai mare, cel mai mare
13:00 Megauzine
14:00 Shark Sonics
15:00 in piele de crocodil
16:00 Inginerie exploziva
17:00 Ingineri
18:00 Ingineri
19:00 Ingineri
20:00 Ingineri
21:00 Secretele istoriei
22:00 Conspiratii istorice
23:00 Mare, mai mare, cel mai mare
00:00 Megauzine
01:00 Interogatoriu ca la carte
02:00 Ingineri
03:00 Secretele istoriei
04:00 Conspiratii istorice
05:00 Mare, mai mare, cel mai mare

Eurosport

07:00 Motociclism: Campionatul Mondial
08:15 Motociclism: Campionatul Mondial
10:00 Snooker: Mare Premiu
12:00 Motociclism: Campionatul Mondial
12:30 Motociclism: Campionatul Mondial
13:00 Curse de turisme:
13:30 Motociclism: Campionatul Mondial
14:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:30 Fotbal de sala:
18:00 Snooker: Mare Premiu
19:30 Curse de turisme:
20:00 Sporturi cu motor:
20:30 Box: Versiunea WBA
22:00 Snooker: Mare Premiu
01:00 Fotbal de sala:
02:00 Sporturi cu motor:

ELVIS