Results 1 to 4 of 4

Thread: Sat +

 1. #1

  Sat +

  Pershendetje forumit,me ra ne dore nje aparat i kompanise Sat+ dhe pashe qe kishte dhe porte seriale.desha ndonje info rreth markes ,krakohet apo jo.Falemnderit nga

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Sat +

  Pervec rai uno qe punon seca1 asgje me shume per ket resiver...

 3. #3
  New Member
  Join Date
  11-11-2008
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: Sat +

  edhe une po kerkoj nje sw per kete aparat ku mund ta gjej?

 4. #4

  Re: Sat +

  veq trgo qfar sw po te vyn

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •