Results 1 to 5 of 5

Thread: E! Entetainment Channel

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  E! Entertainment Channel

  Persh cuna, di ndonjeri nga ju ka ndonje problem kanali E! tek paketa POLSAT? u be nje jave nuk arrije ta shikoj kete kanal, ndersa paketa eshte ok, kanali eshte ne frekuencen e tije, por nuk e di perse nuk arrije ta shikoj me kete kanal? Kontrolloje ndonjeri per mua a ju funksionon ky kanal.

  Ju flmn,
  Pershendetje!

 2. #2

  Re: E! Entetainment Channel

  ka mundesi qe ky kanal punon vetem me nagra3. gjithastu dhe polsatSportHD punon vetem me nagra3{ e gjithe paketa drejt njasaj rruge eshte , kalimi ne NAGRA3}

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: E! Entertainment Channel

  cudi, sepse nuk po shikoj ndonje ndryshim nga cka qene me pare
  enc sys
  Nagravision 2
  Nagravision 3

  qe arrija ta shikoja kete kanal, plus info e kodimit i ka te njejta me kanalet e tjera po te kesaj pakete, por qe ato i hap dhe E! jo

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: E! Entertainment Channel

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  cudi, sepse nuk po shikoj ndonje ndryshim nga cka qene me pare
  enc sys
  Nagravision 2
  Nagravision 3
  qe arrija ta shikoja kete kanal, plus info e kodimit i ka te njejta me kanalet e tjera po te kesaj pakete, por qe ato i hap dhe E! jo
  wing-o 100% nga une ka kaluar ne N3
  besoj se ti nuk e sheh ndryshimin se informacionin e ke marre ne king of sat apo tek lyng, ato ende se kane ndryshuar.

  shif i cik pm se do coj nji

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: E! Entetainment Channel

  info e mora si zakonisht nga lyng, dreqin po fillojne duke na ikur nje nga nje :(

Similar Threads

 1. Gospel Music Channel Plans HD Channel Launch On Black Friday
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 03-11-2009, 10:50:01
 2. Satisfaction Adult Channel Television full 8 channel 13 East
  By achilliess in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 09-08-2009, 23:40:59
 3. My Theatre Channel Editor for .mdb channel base
  By Dejan1972 in forum DVB Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 11-02-2006, 16:59:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •