Digi TV Film: Program TV 21-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


################################

Digi Film 1

07:31 The golden compass
09:30 Silk
11:31 Charlie Wilsons war
13:31 One missed call
15:01 I am legend
17:01 Definitely maybe
19:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
22:31 Shoot em up
00:00 Wyatt Earp
03:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford

Digi Film 2

06:30 Rails and ties
08:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:30 I am legend
12:30 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
15:30 Rendition
18:00 The golden compass
20:01 10000BC
22:00 One missed call
23:30 Woodstock
03:32 I am legend
05:30 10000BC

AXN

06:00 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
07:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
10:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima( aus., 1997, s)
12:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
13:00 Camera disparuta
14:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
15:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
16:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)(12)
17:00 Zoom sezonul I ep. 35
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld(sua, 2007, s. anim.)
18:05 Stargate SG-1 (sua, 1997, s) (12)
19:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
20:00 Camera disparuta
20:30 Stagiarii(sua, 2001, s. com.)
21:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)(12)
21:55 Zoom sezonul I ep. 35
22:00 Actiune(sua, 1999, s. com.)
22:30 Trezita la realitate
23:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
00:00 Oamenii lui Paco
01:50 Hex(engl., 2004, drama)
02:45 Actiune(sua, 1999, s. com.)
03:00 Trezita la realitate
03:45 Mesaje de dincolo
04:30 Hex(engl., 2004, drama)(AP)

HBO

06:00 Fara limite
07:55 Un mic detaliu numit crima
09:25 Razboiul casatoriilor
10:50 Rendez-vous pe Avenue Montaigne
12:35 Mary cea cu vino'ncoa
14:30 Mumble, cel mai tare dansator
16:15 Omul-Paianjen 3
18:30 Pe urmele nelegiuitului
20:00 Somnambul
21:40 Regatul Cerului
00:00 Sexo Urbano
00:55 Clubul pensionarilor
02:40 Furia monstrului 4
04:15 Somnambul

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Promotor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 50 de pastile
00:00 Alias
01:00 50 de pastile
02:45 Alerta maxima
03:30 Alias
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Enigmele Bibliei
07:00 intalniri periculoase
08:00 Papagalii, minunea albastra (doc.)
09:00 Fantomele Marii Negre (f. doc.)
10:00 Megastructuri (f. s. doc.)
11:00 Megastructuri (f. s. doc.)
12:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
13:00 Enigmele Bibliei
14:00 Fantomele Marii Negre (f. doc.)
15:00 Megastructuri (f. s. doc.)
16:00 Detectivi in salbaticie
16:30 Salvatorii planetei
17:00 intalniri periculoase
18:00 Secretele primului imparat (doc.)
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Mare, mai mare, cel mai mare
22:00 Mutari de proportii
23:00 Dezastre in aer
00:00 Mare, mai mare, cel mai mare
01:00 Mutari de proportii
02:00 Megastructuri
03:00 Mare, mai mare, cel mai mare
04:00 Mutari de proportii
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Sporturi extreme
10:00 Fotbal de sala
11:15 Fotbal
12:00 Fotbal
13:00 Omnispor
13:15 Fotbal
14:15 Fotbal
14:45 Fotbal
16:00 Tenis
19:00 Fotbal
19:15 Tenis
22:00 Box
00:00 Omnisport
00:30 Barci cu motor
01:00 Raliuri
01:15 Fotbal de sala

ELVIS