Digi TV Film: Program TV 22-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


################################


Digi Film 1

06:30 Rendition
09:01 And then came love
11:00 The golden compass
13:02 I am legend
15:00 10000BC
17:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
19:01 The martian child
21:01 Charlie Wilsons war
23:00 The getaway
01:01 Purple rain
03:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
04:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street

Digi Film 2

07:31 Shoot em up
09:00 Definitely maybe
11:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:00 Charlie Wilsons war
15:00 One missed call
16:31 Silk
18:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
20:00 The golden compass
22:02 I am legend
00:00 Scarecrow
02:00 Meet Joe Black
05:01 The golden compass

AXN

06:00 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
07:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
07:55 Zoom 2008
08:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
09:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
10:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
11:00 Zoom sezonul I ep. 36
11:05 Apel: Crima( aus., 1997, s)
12:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
13:00 Camera disparuta
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
16:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld(sua, 2007, s. anim.)
18:05 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
19:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
21:55 Zoom sezonul I ep. 36
22:00 impotriva destinului
23:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
00:00 Oamenii lui Paco
01:30 Hex(engl., 2004, drama)(AP)
02:30 impotriva destinului
03:20 Mesaje de dincolo
04:05 Hex(engl., 2004, drama)

HBO

06:00 Mary cea cu vino'ncoa
08:00 Mumble, cel mai tare dansator
09:45 Omul-Paianjen 3
12:00 Pe urmele nelegiuitului
13:30 Salvati bufnitele
15:00 Concert Rihanna
16:20 Esti gata pentru iubire?
17:50 Producatorii
20:00 Numarul 23
21:40 Dragoste mare
22:35 Dragoste mare
23:25 Dragoste mare
00:15 Dragoste mare
01:10 Dragoste mare
02:00 Dragoste mare
03:00 Numarul 23
04:40 Goana dupa sex

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru
15:15 Icstrim TiVi
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Operatiunea Omega
00:00 Alias
01:00 Operatiunea Omega
02:45 Alerta maxima
03:30 Alias
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Secretele primului imparat (doc.)
07:00 intalniri periculoase
08:00 Omul-urs (doc.)
09:00 Mare, mai mare, cel mai mare
10:00 Mutari de proportii
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Secretele primului imparat (doc.)
14:00 Mare, mai mare, cel mai mare
15:00 Mutari de proportii
16:00 Detectivi in salbaticie (s. doc.)
16:30 Salvatorii planetei
17:00 intalniri periculoase
18:00 Megastructuri (f. s. doc.)
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri (f. s. doc.)
21:00 Megastructuri (f. s. doc.)
22:00 Megauzine (s. doc.) - Winnebago
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri (f. s. doc.)
01:00 Megauzine (s. doc.)
02:00 Megastructuri (f. s. doc.)
03:00 Megastructuri (f. s. doc.)
04:00 Megauzine (s. doc.)
05:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)

Eurosport

09:30 Fotbal
10:30 Snooker
13:00 MotoCiclism
14:00 MotoCiclism
15:00 Tenis
18:30 Tenis
19:00 Fotbal
19:15 Tenis
20:00 Jocurile Olimpice
20:30 Omnisport
20:40 Calarie
21:40 Polo pe iarba
22:10 Calarie
22:15 Golf
23:15 Golf
23:45 Golf
23:50 Navigatie
00:25 Navigatie
00:55 Navigatie
01:00 Aventura
01:30 Fotbal


ELVIS