Digi TV Film: Program TV 23-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#########################

Digi Film 1

06:31 Definitely maybe
08:30 I am legend
10:30 10000BC
12:30 Shoot em up
14:01 The golden compass
16:00 One missed call
17:30 Rails and ties
19:31 11th hour
21:00 I am legend
23:00 Shakespeare in love

Digi Film 2

07:01 And then came love
09:01 Rendition
11:31 The martian child
13:30 Definitely maybe
15:30 I am legend
17:30 10000BC
19:31 Charlie Wilsons war
21:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
23:31 Twelve Monkeys

AXN

06:00 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
07:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
07:55 Zoom sezonul I ep. 37
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
10:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
11:00 Zoom sezonul I ep. 37
11:05 Apel: Crima( aus., 1997, s)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
15:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
16:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
17:00 Zoom sezonul I ep. 37
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld(sua, 2007, s. anim.)
18:05 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
20:30 Stagiarii(sua, 2001, s. com.)
21:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
21:55 Zoom sezonul I ep. 37
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Oamenii lui Paco
01:40 Hex(engl., 2004, drama)(AP)
02:35 CSI: New York - Criminalistii
03:25 The Shield: Lege si faradelege
04:20 Hex(engl., 2004, drama)

HBO

06:00 Salvati bufnitele
07:30 Concert Rihanna
08:50 Esti gata pentru iubire?
10:20 Cinema, cinema, cinema
12:55 Trafic
13:10 Muzica si versurile
14:55 In cautarea fericirii
16:50 O zi perfecta
18:20 Acasa la Coana Mare 2
20:00 Dr. Dolittle
21:25 La 25 de ani ma sinucid
22:55 Jaful de pe Baker Street
00:45 Viata de gangster
02:20 Masacrul de la Wounded Knee
04:30 La 25 de ani ma sinucid

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru prieteni
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Smallville
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Casa Foster pentru
15:15 Descopera Romania
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 Bruneta mea favorita
18:30 18:30
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Omul nostru din Panama
00:15 Alias
01:15 Omul nostru din Panama
03:15 Kung Fu - Legenda continua
04:00 Alias
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

National Geographic


06:00 Megastructuri (f. s. doc.)
07:00 intalniri periculoase
08:00 serpi de top (doc.)
09:00 Megastructuri (f. s. doc.)
10:00 Megauzine (s. doc.) - Winnebago
11:00 Megastructuri (f. s. doc.)
12:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
13:00 Megastructuri (f. s. doc.)
14:00 Megastructuri (f. s. doc.)
15:00 Megauzine (s. doc.) - Winnebago
16:00 Detectivi in salbaticie
16:30 Salvatorii planetei
17:00 intalniri periculoase
18:00 Fantomele Marii Negre
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri (f. s. doc.)
21:00 Predator CSI
22:00 Planeta carnivorelor
23:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
00:00 Predator CSI
01:00 Planeta carnivorelor
02:00 Megastructuri (f. s. doc.)
03:00 Predator CSI
04:00 Planeta carnivorelor
05:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)

Eurosport

09:30 Omnisport
10:00 MotoCiclism
11:00 MotoCiclism
12:00 Fotbal
13:00 MotoCiclism
14:00 MotoCiclism
15:00 Tenis
18:30 Tenis
19:00 Fotbal
19:15 Tenis
22:00 Box
00:00 Fotbal
01:00 Raliuri
01:15 Fotbal

ELVIS