Digi TV Film: Program TV 24-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


################################



Digi Film 1

06:30 The martian child
08:30 Charlie Wilsons war
10:31 Silk
12:31 I am legend
14:32 Rendition
17:00 And then came love
19:01 Leatherheads
21:00 The golden compass
23:00 Round midnight
01:30 The getaway
03:30 I am legend
05:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie

Digi Film 2

06:00 I am legend
08:01 The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford
11:01 One missed call
12:30 Definitely maybe
14:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
16:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
18:00 I am legend
20:00 Shoot em up
21:31 Rails and ties
23:31 Meet Joe Black
02:30 Silk
04:30 11th hour

AXN

06:00 Stargate SG-1(sua, 1997, s
07:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
07:55 Zoom sezonul I episodul 38
08:00 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
09:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
10:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
11:00 Zoom sezonul I episodul 38
11:05 Apel: Crima( aus., 1997, s)
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
15:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
16:00 Apel: Crima( aus., 1997, s)
17:00 Zoom sezonul I episodul 38
17:05 Mesaje de dincolo(sua, 2005, s)
18:00 Afterworld(sua, 2007, s. anim.)
18:05 Stargate SG-1(sua, 1997, s)
19:00 Familia si legea(sua, 1999, s)
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei(sua, 1999, s)
21:55 Zoom sezonul I episodul 38
22:00 Blankman(sua, 1994, com.)(AP)
23:50 Crescandu-l pe Waylon
01:50 Blankman
03:35 Crescandu-l pe Waylon
05:35 inchiderea programului

HBO

06:00 Muzica si versurile
07:45 In cautarea fericirii
09:40 O zi perfecta
11:10 Acasa la Coana Mare 2
12:50 Pe platourile de filmare (s)
13:20 Printesa
14:50 Ultima versiune
16:25 Artistul si mamica
17:55 Hanul rosu
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dinastia Tudorilor
21:55 Little Miss Sunshine
23:35 Crocodilul
01:10 Vantul groazei
02:40 Panta alunecoasa
04:00 Idila prin efractie

Pro Cinema

08:45 Casa Foster pentru
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Bruneta mea favorita
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 in prima linie
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Al treilea miracol
00:30 Cartelul crimelor
01:45 Al treilea miracol
03:45 Kung Fu - Legenda continua
04:30 Cartelul crimelor

National Geographic

06:00 Fantomele Marii Negre
07:00 intalniri periculoase
08:00 O furnica a inghitit America
09:00 Predator CSI
10:00 Planeta carnivorelor
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Fantomele Marii Negre
14:00 Predator CSI
15:00 Planeta carnivorelor
16:00 Detectivi in salbaticie
16:30 Salvatorii planetei
17:00 intalniri periculoase
18:00 Planeta la control
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Tabu (f. s. doc.)
23:00 Dezastre in aer
00:00 Megastructuri
01:00 Tabu (f. s. doc.)
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri (f. s. doc.)
04:00 Tabu (f. s. doc.)
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Campionatul mondial
10:00 Fotbal
11:00 Omnisport
11:15 Fotbal
12:15 Fotbal
12:45 Fotbal
13:45 Fotbal
14:15 Raliuri
15:00 MotoCiclism
16:00 MotoCiclism
17:00 Tenis
18:30 Fotbal
19:00 Fotbal
19:30 Tenis
22:00 Poker
23:00 Cel mai puternic om
00:00 Fotbal
00:30 Sporturi extreme
01:00 Raliuri
01:15 Fotbal
02:15 Omnisport

ELVIS