Digi TV Film: Program TV 28-10-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##############################


Digi Film 1

07:30 The martian child
09:32 The bucket list
11:30 I am legend
13:30 10000BC
15:31 The golden compass
17:31 One missed call
19:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:00 Rendition
23:30 Woodstock
23:31 Meet Joe Black
02:30 The golden compass
04:30 And then came love

Digi Film 2


06:00 The golden compass
08:01 Definitely maybe
10:00 11th hour
11:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
15:02 Silk
17:00 Leatherheads
19:02 10000BC
21:00 I am legend
23:00 Wyatt Earp
23:01 Shakespeare in love
01:00 Scarecrow
03:00 The martian child
05:01 Definitely maybe

AXN

06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:45 Hex
02:40 Dosarele fantoma
03:30 Mesaje de dincolo
04:15 Hex

HBO

06:00 Dr. Dolittle
07:25 Pe locuri, fiti gata petrecere
09:25 Valuri
09:45 Numarul 2
11:20 Iubita de toti
13:05 Robin Hood
14:45 Esti gata pentru iubire?
16:15 Amazoanele
17:55 Brigada tigrilor
20:00 infruntarea
21:55 Masacrul de la Wounded Knee
00:05 Sexo Urbano
01:05 Poveste de Craciun
02:20 Fata taiata in doua
04:10 Dealuri insangerate

Pro Cinema

08:45 Captain Planet- Episodul 2
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Pro Motor- Emisiune auto
12:30 Teo (AP) (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 Nebun dupa tine- Episodul 4
16:15 Smallville - Episodul 7
17:15 Zoom in 10
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima- Episodul 21
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld - Episodul 97
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Garcea si oltenii
00:00 Raven - Episodul 2
01:00 Sclava iubirii
02:45 Fata de 10
02:50 Samurai
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Dragonul de Komodo
08:00 Detectivi in salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Supernava lui Hitler
10:00 in cautarea lui Belgrano
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Planeta la control
14:00 Supernava lui Hitler
15:00 in cautarea lui Belgrano
16:00 Detectivi in salbaticie
16:30 Salvatorii planetei
17:00 Hipopotamul
18:00 Cel mai mare vas de croaziera
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Mare, mai mare, maxim
22:00 Mutari de proportii
23:00 Dezastre in aer
00:00 Mare, mai mare, maxim
01:00 Mutari de proportii
02:00 Megastructuri
03:00 Mare, mai mare, maxim
04:00 Mutari de proportii
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Motociclism
10:30 Fotbal:
12:15 Fotbal: EUROGOLURI
13:00 Motociclism
14:15 Snooker
16:30 Fotbal: EUROGOLURI
17:15 Fotbal
19:00 Fotbal:
19:15 Omnisport:
19:45 Fotbal:
20:30 Cel mai puternic om
21:30 Box
22:00 Box
00:00 Campionatul mondial
00:30 Raliuri
01:00 Barci cu motor
01:30 Motociclism

ELVIS