Results 1 to 9 of 9

Thread: Probleme me premierat

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Probleme me premierat

  A ka njeri probleme me premierat se sot nuk me hapen
  premierefilmf
  premiresportportal

  dhe nuk e nxjerr se clloj enkriptimi kan

 2. #2
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Probleme me premierat

  flitet qe do te mbyllen me dt 30 por nuk i dihet. mbase keto jane problemet e para
  une nuk kam pasur probleme hapen te gjitha pa problem
  Vetem ato kanalet e RTL krim e disa te tjera jane mbyllur
  tek kjo frkuence
  ec mo te shohim ca do te behet

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Probleme me premierat

  here here ato 222,223,224, MTV, dhe nja dy kanale te tjera mbyllen hapen, sic thuhet vertete nga dt 30 dmth neser ;(, do mbyllen do rrojme dhe do shikojme, megjithate pa premiere nje pjese e jetes mbetet boshe. shpresojme ne gjetjen e zgjidhjeve te tjera. RTL crime, living punojne, po sic duket ke disa receivera mbyllen disa, ke te tjera disa te tjera.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  10-09-2007
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Probleme me premierat

  me duket se ngecem deri ketu qeme me te pare me te bere

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Probleme me premierat

  I her hapen i her mbyllem,por tani spo me hap HBO2 dhe HBOcomedy tew polsatit,dhe ca tjera te polsatit

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Probleme me premierat

  nga sot te gjitha premierat jane off. zyrtarisht kriptimi i tyre i ri eshte nds, nagra3, dhe betacrypt.
  tashi per tashi jemi me dur ne xhepa. te shofim me vone.

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  10-09-2007
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Probleme me premierat

  deri ne oren 16 00 dilnin premier 1 2 3 4 me vone te shohim

 8. #8
  Senior Member nushi-73's Avatar
  Join Date
  13-09-2008
  Posts
  199
  Uploads
  0

  Re: Probleme me premierat

  te une me metabox 3 ora 22.00 jane tuje punu premierat komplet mas andej te shohum ? ? ? ?

 9. #9

  Re: Probleme me premierat

  preimierat do te ikin, por po vonojne sepse ka nje qik pune kalimi tek NDS. besoj deri nga data 15 nentore do te jene te hapura,dhe pastaj gjithqka do te jete e mbyllur...

Similar Threads

 1. probleme 800 hd
  By aigle74 in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 27-06-2008, 05:29:05
 2. Atr 3B - probleme
  By coroner-666 in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 05-01-2008, 18:27:39
 3. probleme
  By yoz in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 16-07-2007, 21:13:09
 4. Probleme sur pc
  By benaaouiss in forum French / Français
  Replies: 6
  Last Post: 23-02-2006, 16:43:19
 5. probleme ng4...
  By char74300 in forum French / Français
  Replies: 12
  Last Post: 26-01-2006, 18:43:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •