Digi TV Film: Program TV 30-10-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


##########################

Digi Film 1

06:00 Rendition
08:30 I am legend
10:30 The martian child
12:30 One missed call
14:01 11th hour
15:30 10000BC
17:31 The bucket list
19:30 Charlie Wilsons war
21:31 The golden compass
23:31 Purple rain

Digi Film 2


07:31 11th hour
09:00 Leatherheads
11:01 Rails and ties
13:00 Charlie Wilsons war
15:01 And then came love
17:00 I am legend
19:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
22:31 Round midnight

AXN


06:00 Stargate SG-1
07:00 Apel: Crima
07:55 Zoom
08:00 Mesaje de dincolo
09:00 Schimbul trei
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Familia si legea
15:00 Schimbul trei
16:00 Apel: Crima
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York
23:00 The Shield:
00:00 Oamenii lui Paco
01:45 Hex
02:40 CSI: New York
03:30 The Shield:
04:25 Hex

HBO

06:00 Zambeste
07:45 Venetia
07:55 Mumble
09:40 Sydney White
11:25 Hanul rosu
13:00 Viata de boem
15:15 Artistul si mamic
16:45 Razboi pe calea undelor
18:35 Recuperare
20:00 Dincolo de trecut
22:05 Danseaza pentru mine
23:05 Bestia din suflet
01:05 Numarul 23
02:45 Somnambul
04:25 Razbunatorul

Pro Cinema

08:45 Captain Planet- Episodul 4
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Smallville - Episodul 8
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Baiat bun, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Descopera Romania (reluare)
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Stransa cu usa (AP)
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 in rolul principal: Pancho Villa
00:00 Carnivale
01:15 Fata de 10
01:20 Oameni obisnuiti
02:45 Kung Fu - Legenda continua
03:30 Carnivale
04:15 Raven - Episodul 3
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV

National Geographic

06:00 Enigmele Bibliei
07:00 in adancul junglei
08:00 Detectivi in salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Megastructuri
10:00 Megauzine (s. doc.)
11:00 Megastructuri
12:00 Dezastre in aer
13:00 Enigmele Bibliei
14:00 Megastructuri
15:00 Megauzine
16:00 Detectivi in salbaticie
16:30 Salvatorii planetei
17:00 in adancul junglei
18:00 Enigmele Bibliei
19:00 Dezastre in aer
20:00 Megastructuri
21:00 Predator CSI
22:00 Regele crocodililor
23:00 Dezastre in aer
00:00 Predator CSI
01:00 Regele crocodililor
02:00 Megastructuri
03:00 Predator CSI
04:00 Regele crocodililor
05:00 Dezastre in aer

Eurosport

09:30 Sporturi extreme:
10:00 Omnisport
10:30 Fotbal
11:45 Fotbal
13:30 Sarituri cu schiurile
14:45 Sarituri cu schiurile
16:00 Fotbal
17:15 Fotbal
19:00 Fotbal
19:30 Fotbal
21:15 Formula 1
21:45 Fotbal
22:15 Box
00:15 Sporturi de contact
01:30 Fotbal
02:00 Raliuri

ELVIS