Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ndihme

  ju lutem kam nje kobull rs232 ka qene ne pune por tani nuk mi shkarkon software tek hiperterminali jep shenje se eshte ne rregull kabulli por kur tentoj tja fus programin nuk e shkarkon si te veproj ju lutem

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme

  me ice kotrollo 9 kontaktet e nullit a jane ne mase apo jo. dmth nese jane ne mase dmth qe sjan keput fijet mrena. poo qe se ska mase mund te kesh keput nej fije. se di ku je ti po ktu ke un me 7 euro bon nji i ri. dmth kur spunon e ndrron dhe shnet. na thuj ca bone.

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •