Results 1 to 6 of 6

Thread: ndihme ju lutem

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ndihme ju lutem

  ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip dhe ka bootin e bllokuar.tentoj tja fus softin por thote atention boot block ju lutem me ndihmoni si mund ta zhbllokoj

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme ju lutem

  2500 me kuti portokalli? apo me kuti blu? se me sa mbaj mend un i kam pas programu perpara 3-4 vjetesh ato dekodera me penta 1.09 dhe e di qe kane rendesi ngjyrat edhe pse sme kujtohet mire tashi por mund te kerkoj ndonje gje po te me thuash ngjyren se me duket atij portokalliut i behet derman gati patjeter.

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme ju lutem

  PLAKO SHIF KTU


  po qe se maron pune na thuj perndryshe te ndihmojme prap.

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  ju lutem me ndihmoni kam nje aparat nextwawe sdr2500cip dhe ka bootin e bllokuar.tentoj tja fus softin por thote atention boot block ju lutem me ndihmoni si mund ta zhbllokoj
  me ne fund e gjeta.

  ketu ke komplet udhezuesin e zhbllokimit. lexoje dhe ndiqi shkallet me kujdes dhe do tja arrish ta ndezesh perseri dhe pse duket i vdekur dekoderi.
  shnet plako dhe na thuj ça bone ok?

 5. #5
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: ndihme ju lutem

  pasi e provova perseri nuk me eshte zhbllokuar ju lutem me ndihmoni ta zhbllokoj boot error next wawe sdr 2500cip

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  pasi e provova perseri nuk me eshte zhbllokuar ju lutem me ndihmoni ta zhbllokoj boot error next wawe sdr 2500cip
  duhet ta provosh disa here proceduren, sigurohu qe nuk gabon me asnje vend te procedures dhe perserite shume here, fike nga mbrapa dekoderin dhe ndize po nga mbrapa dhe mos iher iher do te filloje ta karikoje flashin sepse nextwave e ben kte gje por mbas disa tentativave karikon flashin. lexoje mire dhe mos u dorezo. kaq mund te te ndihmoj une, ndoshta ndonje tjeter mund te te thote ndonje plus me shume.
  shnet plako dhe na thuj ca bone.

Similar Threads

 1. Question ndihme ju lutem
  By fatlum in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 27-08-2009, 00:47:31
 2. Ndihme, ju lutem!!
  By albaniansniper in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 30-07-2009, 06:17:18
 3. ndihme ju lutem
  By nushi-73 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-09-2008, 22:51:11
 4. ndihmë ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •