Digi TV Film: Program TV 01-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


############################


Digi Film 1


06:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
08:00 10000BC
10:00 Silk
12:01 I am legend
14:00 Rendition
16:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
18:30 The golden compass
20:30 Charlie Wilsons war
22:30 Shakespeare in love
00:30 10000BC
02:31 Definitely maybe
04:30 The golden compass

Digi Film 2

06:30 Leatherheads
08:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:30 The bucket list
12:30 One missed call
14:00 Meet Joe Black
17:01 I am legend
19:01 10000BC
21:00 Definitely maybe
23:00 The jackal
01:01 Charlie Wilsons war
03:01 Leatherheads
05:01 Rendition

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor
18:00 Stagiarii
18:30 Stagiarii
19:00 Alias
20:00 Alias
21:00 Minti criminale
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:00 Robbersonii si politia
01:45 Minti criminale
02:35 Dosarele fantoma
03:25 Satisfactia
04:25 inchiderea programului
04:55 Apel: Crima

HBO

06:00 Renato sau Leroy?
07:25 Anul fara Mos Craciun
08:50 Concert V 2007
09:55 Ia-o de la capat
11:20 Dr. Dolittle
12:45 Superman revine
15:15 O afacere mare
17:00 Valuri
17:20 Prieteni cu bani
18:50 Poseidon
20:30 Larry David
21:00 Ultima sansa
23:30 Apel misterios
00:55 Un prieten adevarat
02:10 Sexo Urbano
03:10 Gangsterii
04:45 Concert V 2007

Pro Cinema

06:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
07:15 Icstrim TiVi
07:45 Pro Motor
08:45 Captain Planet- Episodul 6
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld- Episodul 92
10:30 La Bloc (AP) (reluare)
11:00 Nebun dupa tine - Episodul 12
11:30 Nebun dupa tine- Episodul 13
12:00 Descopera Romania
12:30 Entertainment News - Episodul 3
13:30 Trei intr-un show (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Filip cel bun
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Clanul Soprano
23:15 American History X
01:45 Zidul secretelor
03:30 Oz, inchisoarea federala

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 in adancul jungle
08:00 Dragonul de Komodo
09:00 Hipopotamul:
10:00 in adancul junglei
11:00 in adancul junglei
12:00 Megastructuri
13:00 Mecanicii planetei
14:00 Falci de Amazonia
15:00 Vanatorul vanat
16:00 Pompei redescoperit
17:00 Inginerie exploziva
18:00 Inginerie exploziva
19:00 Inginerie exploziva
20:00 Long Way Down
21:00 Culise (talk show)
22:00 Culise (talk show)
23:00 Armele Kung Fu
00:00 Sabia samuraiului
01:00 Noua Mafie
02:00 Long Way Down
03:00 Culise (talk show)
04:00 Culise (talk show)
05:00 Sabia samuraiului

Eurosport

09:30 Raliuri
10:00 Fotbal
11:45 Fotbal: Ghana - Germania
13:30 Sarituri cu schiurile
14:30 Sarituri cu schiurile
15:30 Fotbal
16:00 Volei pe plaja
17:00 Volei pe plaja
18:00 Superbike
18:30 Raliuri
19:00 Snooker
20:00 Cel mai puternic om
21:00 Seria padurarilor
21:30 Seria padurarilor
22:00 Box
00:00 Sporturi de contact
02:00 Superbike
02:30 Raliuri

ELVIS