Digi TV Film: Program TV 03-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


################################



Digi Film 1

07:00 Silk
09:00 The golden compass
11:01 The bucket list
13:01 I am legend
15:01 Rails and ties
17:00 Leatherheads
19:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:00 Rendition
23:30 Being there
02:01 Rendition
04:30 The bucket list

Digi Film 2

06:00 10000BC
08:01 One missed call
09:31 I am legend
11:31 Leatherheads
13:31 Rendition
16:00 Definitely maybe
18:02 I am legend
20:00 Charlie Wilsons war
22:00 10000BC
00:01 Shakespeare in love
02:00 Rails and ties
04:00 I am legend

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Doctori In Los Angeles
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:40 Hex
02:35 Doctori In Los Angeles
03:25 Mesaje de dincolo
04:15 Hex
05:10 Inchiderea programului

HBO

06:00 X-Men: Ultima Infruntare
07:40 In slujba vietii
09:55 Scoala seductiei
11:35 Santinela
13:20 Pe platourile de filmare
13:50 Wall Street
15:55 Elsa si Fred
17:45 Calatoria
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Partenerul ideal
21:40 Larry David, inamicul public nr. 1
22:10 Labirintul lui Pan
00:05 Crocodilul
01:35 Cei trei purcelusi
03:45 Partenerul ideal
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

National Geographic

06:00 Mutari de proportii
07:00 Megastructuri antice
08:00 Detectivi In salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Dezastre In aer
10:00 Dezastre In aer
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Chupacabra
13:00 Planeta la control
14:00 Dezastre In aer
15:00 Dezastre In aer
16:00 Maimute de strada
17:00 Diavoli (doc.)
18:00 Fantome si canibali
19:00 Real?
20:00 Megastructuri
21:00 Portavioane (f. doc.)
22:00 Penitenciar USA
23:00 Real?
00:00 Portavioane
01:00 Penitenciar USA
02:00 Megastructuri
03:00 Portavioane
04:00 Penitenciar USA
05:00 Real?

Eurosport


09:30 Sporturi cu motor
09:45 Raliul Japoniei, la Sapporo
10:15 Fotbal: Liga Campionilor Africii
12:00 Maraton: Maratonul de la New York
13:00 Fotbal: Brazilia - Coreea de Sud
14:00 Fotbal: Nigeria - Anglia
15:30 Fotbal: Liga Campionilor Africii
17:15 Tenis
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Omnisport: WATTS
20:00 Snooker: Galeria vedetelor
21:00 Sporturi de contact: Fight Club
00:00 Fotbal: EUROGOLURI
00:45 Fotbal: Liga Campionilor Africii

ELVIS