Digi TV Film: Program TV 04-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#################################


Digi Film 1

06:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:30 Charlie Wilsons war
10:31 I am legend
12:31 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
14:01 10000BC
16:00 The golden compass
18:00 11th hour
19:30 Definitely maybe
21:30 Leatherheads
23:30 The jackal
01:31 I am legend
03:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
05:00 Definitely maybe

Digi Film 2


06:01 The golden compass
08:00 Leatherheads
10:01 One missed call
11:31 Silk
13:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:31 I am legend
17:30 The bucket list
19:30 Rendition
22:00 The getaway
00:01 Liar,liar
01:30 The bucket list
03:30 10000BC
05:30 I am legend

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:30 Hex
02:25 Dosarele fantoma
03:15 Mesaje de dincolo
04:00 Hex
04:55 Inchiderea programului
05:05 Inchiderea programului

HBO

06:00 Wall Street
08:05 Venetia
08:15 Elsa si Fred
10:05 Calatoria
11:50 Cinema, cinema, cinema
12:20 Anul fara Mos Craciun
13:50 Sirena
15:20 Poseidon
16:55 Soldatul din Lumea Noua
18:35 Curierul 2
20:00 Confetti
21:40 Casino Royale
00:00 Sexo Urbano
00:50 Danseaza pentru mine
01:45 Valuri
02:00 Caminul ororilor 2
03:35 Casino Royale

Prima TV:

06:00 Imagini incredibile din lume
06:30 Dragoste si putere
07:00 Teleshopping
07:30 Ring-Ring
08:30 Sport cu Florentina
08:35 Teo Live
10:00 Crima pentru Incepatori
12:00 Teleshopping (recl.)
12:30 Trasniti din NATO
13:00 Teleshopping (recl.)
13:30 Nimeni nu-i perfect
14:00 Teleshopping (recl.)
14:30 Dragoste si putere
15:00 Focus 15 (AP)
15:30 Cireasa de pe tort
16:30 Teo Live
18:00 Focus 18 (AP)
19:30 Copiii spun lucruri trasnite
20:30 Ciao TV
21:00 Mondenii
22:00 Trasniti din NATO
22:30 Nimeni nu-i perfect
23:00 Focus Plus (AP)
00:00 CSI - Crime si investigatii
01:00 Casa tuturor posibilitatilor
03:00 Focus (AP) (reluare)
04:00 Copiii spun lucruri trasnite
05:00 CSI - Crime si investigatii

National Geographic

06:00 Fantome si canibali
08:00 Detectivi In salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Portavioane
10:00 Megastructuri
11:00 Megastructuri
12:00 Real?
13:00 Fantome si canibali
14:00 Portavioane (f. doc.)
15:00 Megastructuri
16:00 Maimute de strada
17:00 Cel mai toxic venin
18:00 Mumii incase:
19:00 Real?
20:00 Megastructuri
21:00 Am vazut moartea!
22:00 In situatie critica
23:00 Real?
00:00 Am vazut moartea!
01:00 In situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Am vazut moartea!
04:00 In situatie critica
05:00 Real?

Eurosport


09:30 Fotbal: EUROGOLURI
10:15 Fotbal: Canada - Danemarca
11:15 Fotbal: Germania - RPD Coreeana
12:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
13:30 Omnisport: WATTS
13:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
14:45 Omnisport: WATTS
15:00 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
16:00 Tenis
19:00 Fotbal
19:15 Tenis
21:15 Box: J. De la Rosa
22:00 Box
00:00 Formula 1
00:30 Raliuri: Raliul Japoniei, la Sapporo
01:30 Barci cu motor
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS