Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Diablo cam

 1. #1

  Diablo cam

  pershendetje
  di kush qka u ba sot me diablon conax nuk punon merci

 2. #2
  New Member
  Join Date
  24-10-2008
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: Diablo cam

  Quote Originally Posted by danipr View Post
  pershendetje
  di kush qka u ba sot me diablon conax nuk punon merci
  edhe mua nuk me punon

 3. #3

  Re: Diablo cam

  me sa duket sic thone dhe per forume te tjera duhet te jete ndonje problem i fw underworld 142 se data.bin eshte e njejte dhe ne aparatet qbox qe kane po te njejtin fw si diablo punon shume mire, thone se eshte duke u pergatitur fw underworld i ri qe do te zgjidhe kete problem keshtu qe duhet te presim

 4. #4

  Re: Diablo cam

  Punon me Underworld 1.43.
  Gjindet neper forume te tjera.

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Diablo cam

  Quote Originally Posted by danipr View Post
  pershendetje
  di kush qka u ba sot me diablon conax nuk punon merci
  Merre ketu>>>

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  20-03-2008
  Posts
  19
  Uploads
  0

  Re: Diablo cam

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Merre ketu>>>
  mirio1 .diskutime per manhatan ne shqip tek alsati dua se kam disa brobleme

 7. #7

  Re: Diablo cam

  Po ne rregull eshte merci

 8. #8
  Junior Member
  Join Date
  30-10-2008
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Diablo cam

  ka dal 144

 9. #9
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Diablo cam

  ka dal 146, ça 144 flet ti? 144 doli u harxhu dhe merdhifi, tashi esht tu bo zbor 146.

 10. #10
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Diablo cam

  Quote Originally Posted by KAFENIO View Post
  mirio1 .diskutime per manhatan ne shqip tek alsati dua se kam disa brobleme
  Po hap teme te re dhe do kesh zgjidhje...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 908
  Last Post: 01-05-2018, 17:30:17
 2. Replies: 0
  Last Post: 03-12-2009, 15:01:31
 3. Replies: 1
  Last Post: 07-12-2008, 23:01:14
 4. Info diablo
  By porretta in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 22-11-2008, 12:59:57
 5. Diablo et MCT
  By wapi in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 14-06-2007, 00:30:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •