Digi TV Film: Program TV 06-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


########################


Digi Film 1

06:01 11th hour
07:30 The bucket list
09:30 I am legend
11:30 The golden compass
13:32 Definitely maybe
15:31 One missed call
17:01 10000BC
19:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
20:32 I am legend
22:30 Scarecrow

Digi Film 2

07:31 Rails and ties
09:30 10000BC
11:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
13:31 I am legend
15:31 The bucket list
17:31 Charlie Wilsons war
19:30 Leatherheads
21:35 Twelve Monkeys

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Apel: Crima
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 Oamenii lui Paco
01:40 Hex
02:35
02:40 Impotriva destinului
03:20 The Shield: Lege si faradelege
04:15 Hex

HBO

06:00 Ia-o de la capat
07:25 Dr. Dolittle
08:50 Ghost Rider
10:40 Juno
12:15 Comoara cavalerilor templieri
13:45 Prieteni cu bani
15:10 Probleme de familie
16:45 Renato sau Leroy?
18:15 Cei patru fantastici
20:00 O noapte de teroare
21:25 Avionul cu serpi
23:10 Labirintul lui Pan
01:05 Apel misterios
02:30 O noapte de teroare
03:55 Avionul cu serpi
05:40 Valuri

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Smallville
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:45 Nebun dupa tine
16:15 S-a intamplat intr-o noapte
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
20:00 Kung Fu - Legenda continua
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Conflict de interese
00:00 Raven
01:00 Fata de 10
01:05 Conflict de interese
02:45 Kung Fu - Legenda continua
04:15 Lumea PRO CINEMA

National Geographic

06:00 Submarin de vis
07:00 Triumful vietii
08:00 Detectivi In salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Reparatii de top
10:00 Megauzine
11:00 Megastructuri
12:00 Real?
13:00 Submarin de vis
14:00 Reparatii de top
15:00 Megauzine
16:00 Maimute de strada
17:00 Ghearele Amazonului
18:00 Secretele istoriei
19:00 Real?
20:00 Megastructuri
21:00 Voiaj cu elefanti
22:00 Banditii din Selous
23:00 Real?
00:00 Voiaj cu elefanti
01:00 Banditii din Selous
02:00 Megastructuri
03:00 Voiaj cu elefanti
04:00 Banditii din Selous
05:00 Real?

Eurosport

09:30 Omnisport: WATTS
09:45 Fotbal: Cupa UEFA
10:45 Raliuri: Raliul Japoniei, la Sapporo
11:45 Fotbal: Cupa UEFA
12:15 Fotbal: Cupa UEFA
12:45 Fotbal: Nigeria - Brazilia
14:00 Fotbal: Cupa UEFA
15:00 Tenis
16:00 Tenis
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Tenis
21:15 Box
23:00 Sporturi de contact: Fight Club
00:00 Fotbal: Cupa UEFA

ELVIS