Digi TV Film: Program TV 07-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


#######################


Digi Film 1

06:31 I am legend
08:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
10:31 Silk
12:30 Charlie Wilsons war
14:30 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
16:00 I am legend
18:01 11th hour
19:30 The golden compass
21:30 One missed call
23:01 Shakespeare in love
01:00 Leatherheads
03:01 I am legend
05:01 The golden compass

Digi Film 2

06:02 Rails and ties
08:00 Leatherheads
10:01 I am legend
12:00 10000BC
14:01 The bucket list
16:01 Definitely maybe
18:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
20:00 I am legend
22:01 Meet Joe Black
01:00 Silk
03:00 Definitely maybe
05:00 The bucket list

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 (sua, 1993, s. com.) (12)
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Incurcaturi sentimentale
23:55 Jocuri periculoase
00:05 ExistenZ
01:05 ReGenesis
02:00 Incurcaturi sentimentale
03:45 Incurcaturi sentimentale
03:55 Inchiderea programului
04:40

HBO

06:00 Comoara cavalerilor templieri
07:25 Prieteni cu bani
08:55 Probleme de familie
10:30 Renato sau Leroy?
12:00 Cei patru fantastici
13:45 In slujba vietii
16:00 O afacere mare
17:45 X-Men: Ultima Infruntare
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Generatia mortii - Pregatiri
21:05 Generatia mortii
22:15 Sub anestezie
23:40 Stand-Up Caf� - Primul episod
00:10 Stand-Up Caf�- Episodul 2
00:45 Jurnalul diavolului
00:47 Jurnalul diavolului
02:20 Operatiunea Broken Arrow
04:05 Capote

Pro Cinema

08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 Seinfeld
09:35 Seinfeld, frate!
09:40 Seinfeld
10:15 S-a intamplat intr-o noapte
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Nebun dupa tine
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Zoom in 10
16:30 Vrajitoarele
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Cu sange rece
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Amor pe contrasens
00:30 Carnivale
01:45 Fata de 10
01:50 Amor pe contrasens
03:45 Cu sange rece
04:30 Carnivale

National Geographic

06:00 Secretele istoriei
07:00 Ghearele Amazonului
08:00 Detectivi In salbaticie
08:30 Salvatorii planetei
09:00 Voiaj cu elefanti
10:00 Banditii din Selous
11:00 Megastructuri
12:00 Real?
13:00 Secretele istoriei
14:00 Voiaj cu elefanti
15:00 Banditii din Selous
16:00 Maimute de strada
17:00 Animale feroce
18:00 Planeta la control
19:00 Real?
20:00 Megastructuri
21:00 Megastructuri
22:00 Tabu
23:00 Reparatii de top
00:00 Megastructuri
01:00 Tabu
02:00 Megastructuri
03:00 Megastructuri
04:00 Tabu
05:00 Reparatii de top

Eurosport

09:30 Sporturi extreme
10:00 Fotbal: Cupa UEFA
11:00 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
12:05 Fotbal: Cupa UEFA
12:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
13:30 Fotbal: Cupa UEFA
14:00 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
15:00 Tenis-Turneul Campioanelor
16:00 Tenis-Turneul Campioanelor
19:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
19:30 Tenis-Turneul Campioanelor
21:15 Cel mai puternic om
22:00 Seria padurarilor
22:30 Seria padurarilor
23:00 Poker-Circuitul Partouche
00:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
00:30 Sporturi extreme: YOZ
01:00 Fotbal: Cupa UEFA
02:00 Campionatul mondial de turisme

ELVIS