Digi TV Film: Program TV 08-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


################################



Digi Film 1

07:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
08:30 10000BC
10:31 Rails and ties
12:31 Scarecrow
14:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
16:31 I am legend
18:30 The bucket list
20:30 Charlie Wilsons war
22:30 The getaway
00:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
02:30 One missed call
04:00 Charlie Wilsons war

Digi Film 2

Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
09:00 I am legend
11:00 Charlie Wilsons war
13:01 11th hour
14:30 The golden compass
16:31 10000BC
18:30 One missed call
20:01 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie
21:31 Leatherheads
23:31 Liar,liar
01:00 I am legend
03:00 The golden compass
05:00 Pirates who dont do anything: a veggie tales movie

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:05 Survivor
19:00 Alias
20:00 Alias
21:00 ReGenesis
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Satisfactia
00:05 ExistenZ
01:55 ReGenesis
02:50 Dosarele fantoma
03:20
03:45 Satisfactia
04:50 Inchiderea programului

HBO

06:00 Poseidon
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 Partenerul ideal
09:45 Aquamarine
11:25 Casa e un monstru!
12:55 Piratii din Caraibe
15:40 Occident
17:25 Casa de langa lac
19:05 Despre dragoste si alte aiureli
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Norocosul
23:00 Numarul 23
00:40 Crime In suburbii
02:10 Sexo Urbano - Santiago de Chile
03:00 La 25 de ani ma sinucid
04:30 Sybil

Pro Cinema

06:30 Lumea PRO CINEMA
07:00 Icstrim TiVi
07:30 Pro Motor
08:30 Captain Planet
09:00 Seinfeld, frate!
09:05 Seinfeld
09:35 Seinfeld, frate!
09:40 Seinfeld
10:15 La Bloc
10:45 Nebun dupa tine
11:15 Nebun dupa tine
11:45 Descopera Romania
12:15 Entertainment News
13:15 Vrajitoarele
15:15 Din culisele Hollywood-ului
15:45 Familia Bundy
16:15 Familia Bundy
16:45 Profetul, aurul si ardelenii
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Reuniune de clasa
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
22:00 Clanul Soprano
23:15 Tsotsi
01:30 Clanul Soprano
02:30 Tsotsi

National Geographic

06:00 Planeta la control
07:00 Animale feroce
08:00 Diavoli
09:00 Cel mai toxic venin
10:00 Triumful vietii
11:00 Ghearele Amazonului
12:00 Megastructuri
13:00 Mecanicii planetei
14:00 Predator CSI
15:00 Predator CSI
16:00 Geniul vikingilor
17:00 Geniul vikingilor
18:00 Cel mai mare vas
19:00 Portavioane
20:00 Long Way Down
21:00 Dubai
22:00 Mare, mai mare
23:00 Megastructuri
00:00 Megastructuri
01:00 Am vazut moartea!
02:00 Long Way Down
03:00 Dubai:
04:00 Mare, mai mare,
05:00 Megastructuri

Eurosport

09:30 Fotbal
10:00 Volei pe plaja-Circuitul Mondial
11:00 Fotbal: Cupa UEFA
12:00 Fotbal: Cupa Mondiala
13:45 Fotbal: Cupa Mondiala
15:30 Tenis: Turneul Campioanelor
16:30 Tenis: Turneul Campioanelor
20:00 Snooker
22:00 Kock boxing
00:00 Sporturi de contact
02:00 Snooker

ELVIS