Digi TV Film: Program TV 09-11-2008


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


###############################


Digi Film 1

06:00 11th hour
07:31 Definitely maybe
09:31 I am legend
11:30 The bucket list
13:30 The golden compass
15:31 Silk
17:30 Leatherheads
19:30 I am legend
21:30 10000BC
23:31 Wyatt Earp
03:01 Rails and ties
05:01 I am legend

Digi Film 2

06:30 The bucket list
08:30 One missed call
10:01 10000BC
12:00 Being there
14:30 I am legend
16:31 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
18:30 Charlie Wilsons war
20:31 Rails and ties
22:31 Shakespeare in love
00:31 Meet Joe Black
03:30 10000BC
05:31 Silk

AXN

07:00 Apel: Crima
08:00 Schimbul trei
09:00 Pamant: Conflict final
10:00 Pamant: Conflict final
11:00 Pamant: Conflict final
12:00 Unitatea speciala 2
13:00 Sectia de politie
13:30 Sectia de politie
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
16:30 Stagiarii
17:00 Reteaua terorii
18:00 Sunt spion
20:00 Baietii de la sport
20:30 Baietii de la sport
21:00 Trezita la realitate
21:30 Trezita la realitate
22:00 Eu sunt Mosul
23:45 The Shield: Lege si faradelege
00:45 Baietii de la sport
01:10 Baietii de la sport
02:45 Trezita la realitate
03:40 Trezita la realitate
04:10 Eu sunt Mosul
04:30 inchiderea programului

HBO

06:00 Elsa si Fred
07:50 Printesa
09:20 Cinema, cinema, cinema
09:45 Calatoria
11:30 Valuri
11:50 Click - Zapand prin viata
13:35 Toc Inalt si minte brici
15:00 John Tucker trebuie sa moara
16:30 Invizibil
18:10 Ghost Rider
20:00 Michael Clayton
22:00 Norocosul
23:10 Generatia mortii
00:20 Inainte sa afle diavolul ca ai murit
01:00 Inainte sa afle diavolul
01:05 Inainte sa afle diavolul
01:45 Inainte sa afle diavolul
02:00 Inainte sa afle diavolul
02:15 Cei trei purcelusi
03:00 Cei trei purcelusi
03:35 Cei trei purcelusi
04:25 Premiile Academiei de Film 2007
04:40 Premiile Academiei de Film 2007

Pro Cinema

06:15 Lumea PRO CINEMA
06:45 Teo
08:00 Nebun dupa tine
08:30 Nebun dupa tine
09:00 Barbatii in negru
09:30 Pro Motor
10:30 Mega - Star
11:00 Zoom in 10
11:15 Seinfeld, frate!
11:20 Seinfeld
11:55 Seinfeld, frate!
12:00 Seinfeld
12:30 Familia Bundy
13:00 Familia Bundy
13:30 Profetul, aurul si ardelenii
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Familia Bundy
16:30 Familia Bundy
17:00 Tess
19:00 Cine este seful?
19:30 Cine este seful?
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Risc extrem
22:30 Oz - inchisoarea federala
23:45 Specia ucigasa
01:45 Risc extrem
03:30 Oz - inchisoarea federala
04:30 Apropo TV

National Geographic

06:00 Cel mai mare vas
07:00 Geniul vikingilor
08:00 Lumi ascunse
09:00 Lumi ascunse
10:00 Voiaj cu elefanti
11:00 Banditii din Selous
12:00 Reparatii de top
13:00 Megauzine
14:00 Predator CSI
15:00 Predator CSI
16:00 Real?
17:00 Enigmele Bibliei
18:00 Enigmele Bibliei
19:00 Enigmele Bibliei
20:00 Craniile de cristal
21:00 Conspiratii istorice
22:00 Dezastre In aer
23:00 De moarte buna (doc.)
00:00 Megauzine
01:00 Coran
03:00 Conspiratii istorice
04:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
05:00 Megauzine (s. doc.)

Eurosport

09:30 Volei pe plaja: Circuitul Mondial
10:30 Fotbal: Cupa Mondiala
12:15 Fotbal: Cupa Mondiala
14:00 Snooker
16:30 Tenis: Turneul Campioanelor
18:30 Snooker
19:00 Snooker
22:00 Box: J. De la Rosa
23:45 Poker: Trofeul Race
00:45 Fotbal: Cupa Mondiala

ELVIS