Digi TV Film: Program TV 10-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1

07:01 Leatherheads
09:00 The bucket list
11:00 The golden compass
13:00 10000BC
15:01 I am legend
17:01 One missed call
18:30 Definitely maybe
20:30 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
22:30 The jackal

Digi Film 2

07:30 11th hour
09:01 I am legend
11:00 Definitely maybe
13:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
15:00 The bucket list
17:00 Leatherheads
19:00 The golden compass
21:00 I am legend
23:01 Twelve Monkeys

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 (sua, 1998, s) (12) - Episodul 6
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:30 Hex
02:30 Doctori in Los Angeles
03:20 Mesaje de dincolo
03:50 Mesaje de dincolo
04:05 Hex
05:05 inchiderea programului

HBO

06:00 Toc inalt si minte brici
07:25 John Tucker trebuie sa moara
08:55 Invizibil
09:00 Invizibil
09:20 Invizibil
09:45 Invizibil
10:35 Ghost Rider
11:30 Ghost Rider
11:50 Ghost Rider
12:25 Ratacit in Yonkers
13:35 Ratacit in Yonkers
14:20 Scoala seductiei
15:00 Scoala seductiei
15:10 Scoala seductiei
16:05 Curierul 2
17:30 Acopera-mi inima
18:10 Acopera-mi inima
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Fete cu greutate
21:35 Larry David,inamicul public nr. 1
22:10 Ultima sansa
23:10 Ultima sansa
00:45 Caminul ororilor 2
02:20 Tom boxerul
03:50 Fete cu greutate
05:25 Larry David,inamicul public nr. 1

Pro Cinema

09:00 Barbatii in negru
09:30 Cine este seful?
10:00 Cine este seful?
10:30 Tess
12:30 Teo
13:45 Familia Bundy
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Familia Bundy
15:45 Smallville
16:45 Zoom in 10
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Spitalul de urgenta
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Aproape de adevar
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Afacerea
00:15 Raven
01:15 Fata de 10
01:20 Afacerea
03:15 Aproape de adevar
04:00 Raven
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

National Geographic

06:00 Enigmele Bibliei
07:00 Enigmele Bibliei
08:00 Maimute de strada
09:00 Dezastre in aer
10:00 Dezastre in aer
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Viata pe Marte
13:00 Planeta la control
14:00 Dezastre in aer
15:00 Dezastre in aer
16:00 Emotii de animal
17:00 Voiaj cu elefanti
18:00 Restaurarea Partenonului
19:00 Real? - Viata pe Marte
20:00 Megastructuri
21:00 Portavioane
22:00 Penitenciar USA
23:00 Real? - Bigfoot de Rusia
00:00 Portavioane
01:00 Penitenciar USA
02:00 Megastructuri
03:00 Portavioane
04:00 Penitenciar USA
05:00 Real? - Viata pe Marte

Eurosport

09:30 Sporturi Extreme
10:00 Fotbal
11:45 Tenis: Turneul Campioanelor
13:00 Snooker
14:00 Snooker
17:00 Patinaj Artistic: Mare Premiu
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Snooker
22:00 Sporturi de contact
00:00 Fotbal: EUROGOLURI
00:45 Snooker

ELVIS