Results 1 to 5 of 5

Thread: Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  07-10-2008
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  Une kam nje aparat Starsat SR x50CU USBdhe kap satelitet Hotbird, Eutelsat W2, Astra 19.2.

  Me thote dot njeri a kap dot ndonje kanal me kete lloj aparati per te pare champions league?

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  Ne keta tre sateliet me sa di une jo,vetem me abonim tring,ke super oferte nga sot me cmime shume te uleta...

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  E ke dhe nje shanc, tek sateliti THOR mund te shikosh disa ndeshje champions tek kanalet TELEKLUB sport 1/2, galaxie sport, plus kanalet e tjera te ndryshme, mjafton te shikosh tek forumi ku flasim temen e sport per te ndjekur kush kanale japin champions.

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  doja te thoja *sportklub* dhe jo teleklub

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  07-10-2008
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Tani qe iku premiere, a ka noi shans me e pa champions?

  Faleminderit

Similar Threads

 1. champions league
  By Pimpi 69 in forum Italian / Italiano
  Replies: 7
  Last Post: 15-09-2009, 18:09:59
 2. JSC+ Champions league + HD
  By dowlinr in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 02-08-2009, 12:23:22
 3. Update Premiere secures Champions' League
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 22-06-2008, 10:57:11
 4. ligue des champions
  By tassimo in forum French / Français
  Replies: 8
  Last Post: 01-04-2008, 18:49:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •