Digi TV Film: Program TV 11-11-2008



Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


######################### ######


Digi Film 1

06:00 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
08:01 The golden compass
10:01 Definitely maybe
12:00 I am legend
14:01 Fools gold
16:01 One missed call
17:30 11th hour
19:01 10000BC
21:00 The bucket list
23:00 Being there
01:30 One missed call
03:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
05:01 10000BC

Digi Film 2

07:00 I am legend
09:01 10000BC
11:00 The bucket list
13:00 Rails and ties
15:01 The golden compass
17:01 I am legend
19:01 Sweeney Todd: the demon barber of Fleet street
21:01 Fools gold
23:01 Scarecrow
01:01 I am legend
03:00 The golden compass
05:01 Fools gold

AXN

07:00 Mesaje de dincolo
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Familia si legea
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 Mesaje de dincolo
13:00 David Letterman Show
14:00 Stargate SG-1
15:00 Familia si legea
16:00 Schimbul trei
17:00 Zoom
17:05 Mesaje de dincolo
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Familia si legea
19:05 Familia si legea
20:00 David Letterman Show
21:00 Schimbul trei
21:55 Zoom
22:00 Dosarele fantoma
23:00 Mesaje de dincolo
23:30 Mesaje de dincolo
00:00 Oamenii lui Paco
01:45 Hex
02:40 Dosarele fantoma
03:25 Mesaje de dincolo
03:40 Mesaje de dincolo
04:10 Hex
04:55 inchiderea programului

HBO

06:00 Ratacit in Yonkers
07:50 Scoala seductiei
09:35 Curierul 2
11:00 Acopera-mi inima
13:05 Occident
14:50 Partenerul ideal
16:30 Santinela
18:15 O afacere mare
20:00 Necazul cu Dee Dee
21:20 Minciuni separate
22:45 Camera de sus
00:00 Sexo Urbano
01:00 Necazul cu Dee Dee
02:20 Minciuni separate
03:45 Camera de sus
05:00 Sexo Urbano

Pro Cinema

08:45 Captain Planet
09:15 Seinfeld, frate!
09:20 Seinfeld
09:55 Seinfeld, frate!
10:00 Seinfeld
10:30 Spitalul de urgenta
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Bun baiat, Barky
14:45 Captain Planet
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Nebun dupa tine
16:15 Smallville
17:15 Zoom in 10
17:30 Walker, politist texan
18:30 La Bloc
19:00 Nebun dupa tine
19:30 Nebun dupa tine
20:00 Alerta maxima
20:50 Seinfeld, frate!
20:55 Seinfeld
21:25 Seinfeld, frate!
21:30 Seinfeld
21:55 Fata de 10
22:00 Nebunie in camin
00:00 Raven
01:00 Fata de 10
01:05 Nebunie in camin
02:45 Alerta maxima
03:30 Raven
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

National Geographic

06:00 Restaurarea Partenonului
07:00 Voiaj cu elefanti
08:00 Maimute de strada
09:00 Portavioane
10:00 Megastructuri
11:00 Megastructuri
12:00 Real? - Bigfoot de Rusia
13:00 Restaurarea Partenonului
14:00 Portavioane
15:00 Megastructuri
16:00 Emotii de animal
17:00 Omul-lup
18:00 Supernava lui Hitler
19:00 Real? - Bigfoot de Rusia
20:00 Megastructuri
21:00 Am vazut moartea!
22:00 in situatie critica
23:00 Real? - Vampirii
00:00 Am vazut moartea!
01:00 in situatie critica
02:00 Megastructuri
03:00 Am vazut moartea!
04:00 in situatie critica
05:00 Real? - Bigfoot de Rusia

Eurosport

09:30 Fotbal: EUROGOLURI
10:15 Tenis: Turneul Campioanelor
11:30 Snooker
13:15 Fotbal: EUROGOLURI
14:00 Snooker
15:30 Snooker
17:00 Cel mai puternic om
17:45 Fotbal: EUROGOLURI
18:30 Omnisport: WATTS
19:00 Fotbal
19:15 Snooker
22:00 Box
00:00 Raliuri
00:30 Snooker
02:00 Omnisport: WATTS

ELVIS